Ольга Косенчук — держслужбовець що поширює неправдиві відомості про коронавірус серед дітей

Ольга Косенчук — держслужбовець що поширює неправдиві відомості про коронавірус серед дітей

Начальник відділу дошкільної та початкової освіти ДУ «Український інститут розвитку освіти» Ольга Косенчук оприлюднила абсолютно дилетантські рекомендації батькам про те, як пояснювати дошкільнятам про коронавірус і потребу дотримання умов карантину.

Зокрема, на відео, поширеному каналом Онлайн-EdCamp 2020, кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Геннадіївна Косенчук радить пояснювати дітям, що носіння маски захищає дитину від COVID-19.

Як відомо, хірургічна маска потрібна лише людям, у яких є симптоми хвороби та які виділяють біологічну рідину (слина, слиз із носа). Одягають її, щоб захистити оточення: якщо хворому треба дійти до магазину, амбулаторії, аптеки чи сімейного лікаря. В інших випадках ця маска неефективна. Також О. Косенчук нічого не каже про те, що маску треба міняти кожні 2-3 години. Людина, а особливо – маленька дитина, в масці частіше торкається обличчя, бо поправляє її. Так є ризик швидше занести вірус через очі, ніс чи рот.

Ольга Косенчук, яка поширює недостовірну інформацію про коронавірус, стала начальницею відділу УІРО 2019 року. Одне з головних завдань інституту – бути впроваджувальною агенцією для реалізації докорінних освітніх реформ, зокрема концепції «Нова українська школа».

Методистом відділу дошкільної та початкової освіти ДУ «Український інститут розвитку освіти» працює рідна сестра Ольги Геннадіївни – Юлія Геннадіївна Косенчук. Сестри приїхали в столицю з Кривого Рогу. Ольга Косенчук з 2008-го до 2013-го року працювала методистом КЗ «Інноваційно-методичний центр» Криворізької міської ради. Була звільнена через невідповідність посаді й порушення фінансової дисципліни, намагалася поновитися через суд, але справу програла.

Її сестра, яка також працює в ДУ «Український інститут розвитку освіти» методистом відділу дошкільної та початкової освіти — Юлія Геннадіївна має негативний бекграунд: 2008-го року вона взяла іпотечний кредит в банку на 14000 доларів США, який до цих пір не повернула. Дельта Банк намагався забрати в неї іпотечну квартиру, але безрезультатно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Медики без захисту: директор "Медзакупівлі України" лобіює бізнес "ДНР"
Ольга Косенчук та Юлія Косенчук

Очевидно, що наявність криворізького минулого не робить з нових чиновників професіоналів.

УВАГА! Звертаємось до небайдужих громадян, якщо ви маєте додаткову інформацію про діяльність Ольги Косенчук, прохання написати на e-mail редакції: [email protected]

7 комментариев к “Ольга Косенчук — держслужбовець що поширює неправдиві відомості про коронавірус серед дітей

 1. Це дуже неприємна новина. З дітьми повинні працювати фахівці високої кваліфікації, а не набрані по знайомству невідомо хто з Кривого Рогу

 2. Откуда они повылазили? Это как при Януковиче тянули с Донецка, а теперь с Кривого Рога?

 3. Короновирус не шутка, эта проходимка может еще не то насоветовать!

 4. Как эти мошенники обманули банк? Наверное опытные аферистки!

 5. Знаем эту персону. В 2017 году отдали ребенка в детский садик «Умка Гранд» в с. Святопетровском («Петровский Квартал» за Софиевской Борщаговкой).
  При поступлении Ольга Геннадиевна потребовала дополнительную оплату ссылаясь на то, что садик переполненый, желающих много.
  Она тогда была директором «Умка Гранд» в «Петровском Квартале». Мы несколько удивились. Думали времена когда берут взятки за прием в детские садики уже давно в прошлом. Тем более десткий садик частный.
  Но у нас не было выхода, мы недавно купили квартиру в новостройке рядом и ребенка нужно было срочно оформлять в садик, пришлось заплатить эти деньги, которые как я понимаю пошли ей в карман.
  В дальнейшем мы сильно об этом пожалели.
  Как нам пообещала Ольга Геннадиевна, ребенку будет уделятся внимание. Насыщенная образовательная программа, психологическое сопровождение и т.д.
  Но вопреки этому ребенок стал жаловаться, что в садике никто не уделяет ей внимания.
  Один раз у воспитателей был конфликт с ребенком, они позвали Ольгу Геннадиевну и она начала кричать на ребенка и дергать дочку за руки.
  Дочка все нам рассказала.
  Мы не хотели конфликта. Просто забрали ребенка из садика. Как говорится, психика ребенка дороже.
  Наше мнение такое, что эту персону на пушечный выстрел нельза подпускать к детям.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: