Як пити та чим закушувати лікер

Як пити та чим закушувати лікер

Алкогольний напій виготовляють на основі спирту, ягід, фруктів, горіхів, трав та інших наповнювачів. Лікер має насичений смак, тому споживати його потрібно з дотриманням певних правил. Тільки так можна отримати максимальне задоволення від напою.

Час і місце

Лікери підходять для вживання в різний час доби. Багато залежить від міцності напою. Тож, якщо ви вирішили пригостити друзів, можна купити лікер онлайн і подати його:

 1. під час дружньої розмови;
 2. як дигестив — після приймання їжі;
 3. як аперитив, якщо він має гіркуватий присмак та невеликий вміст цукру.

 

Лікер можна впевнено назвати універсальним напоєм. На час та місце вживання впливає міцність напою. Якщо вона досить велика, пити його краще ближче до вечора. Слабкі напої доцільно вживати протягом дня.

Як подавати лікер

Універсальний тип посуду — шотер об’ємом до 60 мл. Якщо знайомство з лікером тільки розпочинається, його слід скуштувати в чистому вигляді, щоб оцінити смакові властивості. З часом можна додавати різні інгредієнти.
За один раз краще наливати не більше ніж 30 мл, а споживати алкоголь слід одним махом. Це дозволить насолодитися терпким і солодким посмаком, який є досить тривалим. Попередньо лікер охолоджують, щоб найкраще розкрити букет. Температура солодких різновидів не має бути вищою за 12 °C, а для терпких — може сягати 20 °C.

Які закуски вибрати

Усе залежить від виду та смаку алкоголю. Здебільшого закуски під час споживання лікеру не пропонують, але це не заборонено. Найкраще лікер поєднується з легкими стравами:

 1. Випічкою — солодкими булочками, печивом. Підходять типам зі щільною структурою — вершковим, шоколадним, яєчним і кавовим.
 2. Цукерки. Вибір залежить від наповнювачів, орієнтуйтеся на смак лікеру. Завдяки цьому відбувається підсилення відтінку, що дозволяє отримати справжню насолоду.
 3. Чай і кава. Це практичне й часте поєднання. Спиртова частка підсилить смак та аромат гарячого напою, надасть йому цікаві відтінки.
 4. Сухофрукти. Добре підходять для м’яких напоїв із низьким вмістом цукру.
 5. Морозиво. Досить частий компаньйон фруктових, горіхових і шоколадних лікерів. Але будьте обережними з надто терпкими різновидами. Морозиво лише підсилить цей присмак, і поєднання не принесе насолоди.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Репетиторство - важливий елемент освітнього процесу

 

Якщо напій здається занадто терпким чи солодким, його можна розбавити. Це також допоможе знизити рівень міцності. Слід розрізняти розбавлені лікери та коктейлі, до складу яких вони входять. У другому випадку кількість інгредієнтів має бути не менше трьох. Лікер можна розбавити:

 1. льодом у кубиках;
 2. мінеральною водою (газованою чи негазованою);
 3. яблучним і вишневим соком;
 4. молоком, що пом’якшує смак.

 

Скуштуйте різні типи елітного напою. Придбати їх можна на сайті маркету алкогольних штук Маудау. Пропорції домішок і закуски індивідуальні, тож можна експериментувати та вибирати свої варіанти.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: