Курс валют в Україні: долар «попустило» нижче 40 грн – купувати чи продавати

Курс валют в Україні: долар «попустило» нижче 40 грн – купувати чи продавати

Експерти очікують на період стабільності курсу гривні, який може тривати досить довго.

Ось деякі ключові моменти з статті:

  • Курс долара США знизився за тиждень з 40,15 грн/доллар до 39,92 грн/доллар.
  • Євро також подешевіло, але не так значно, з 43,10 грн/євро до 43,10 грн/євро.
  • Національний банк України (НБУ) знизив облікову ставку з 14,5% до 13,5% годових. Це може призвести до зниження процентних ставок за депозитами та кредитами в гривні.
  • Експерти не очікують стійкого зростання чи падіння курсу долара протягом наступного тижня. Курс може коливатися в коридорі 39,5-39,9 грн/доллар.
  • Експерти не рекомендують купувати чи продавати валюту зараз, за винятком випадків, коли вам терміново потрібні гривні.
  • Замість цього вони рекомендують розмістити вільні кошти на короткострокових гривневих депозитах, де можна отримати 10-12% річних.
  • Для тих, хто шукає більш довгострокових інвестицій, золото може бути кращим варіантом, адже воно постійно дорожчає.

Важливо зазначити, що це лише прогнози експертів, і фактичний курс валют може відрізнятися.

Експерти схиляються до того, що період стабільності курсу гривні може настати на деякий час. Однак, як зазначає Олександр Охріменко, коливання курсу долара все ще можуть бути значними як на міжбанківському ринку, так і на готівковому. Це означає, що не варто очікувати стійкого висхідного або низхідного тренду в найближчому майбутньому.

Якщо ви плануєте продавати готівкову валюту, то експерти радять робити це лише у разі потреби обміну на гривні, які будуть використані негайно. З іншого боку, з погляду купівлі валюти, зараз може бути не найкращий час, враховуючи очікування стабільності курсу найближчим часом.

Як завжди, рішення про купівлю або продаж валюти має залежати від ваших конкретних фінансових цілей, тимчасових рамок та ризиків, які ви готові прийняти. Якщо у вас немає термінових потреб в обміні валюти або якщо ви не впевнені у майбутньому напрямі курсу, можливо, варто розглянути альтернативні способи керування вашими фінансами.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: