Презентація романа «На Марс» у Дніпрі

Презентація романа «На Марс» у Дніпрі

Роман Райана Рінера «На Марс» є знаковою подією в українській літературі. Він є першим ЛГБТ-романом у жанрі наукової фантастики в Україні та розповідає про молодого гея, який бореться за право бути собою у суспільстві, яке все ще не готове до цього. Щоб підтримати автора та отримати оригінальний досвід читання, відвідайте презентації «На Марс» у Дніпрі (кав’ярня Tanoshi Chill Zone за адресою вулиця Святослава Хороброго, 25) та Києві. Найближчі заходи відбудуться у Tanoshi Event у Менора-центрі 26 листопада та на Kyiv Book Weekends з 8 по 10 грудня у МВЦ (Азійська зона) повідомляють Новини Дніпра.

Історія виходу ЛГБТ-наукової фантастики в Україні, зокрема роману «На Марс» від Райана Ріенера, вражає своєю оригінальністю та важливістю для сучасного літературного простору. Цей роман відображає не лише науково-фантастичні елементи, але й боротьбу ЛГБТ-спільноти за свої права.

Роман був вперше опублікований у 2022 році і отримав позитивні відгуки від критиків та читачів. Він був номінований на кілька літературних премій, зокрема премію «Коронація слова».

У 2023 році російський блогер Макс Максимов опублікував свій власний роман під назвою «На Марс». Цей роман є плагіатом роману Рінера, оскільки він містить багато схожих сюжетних елементів та персонажів.

Публікація роману Максимова викликала критику в Україні та за кордоном. Ріенер заявив, що Максимов порушив його авторські права та що він планує подати на нього до суду.

Видавництво «Форс», яке опубліковало роман Максимова, також було піддано критиці. Видавництво заявило, що не було обізнане про те, що роман Максимова є плагіатом.

Історія роману «На Марс» є прикладом того, як важливо захищати авторські права та права ЛГБТ-спільноти. Вона також показує, що навіть у XXI столітті ЛГБТ-люди все ще стикаються з дискримінацією та упередженнями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Все про системи автоматичного поливу

Роман «На Марс» є важливим і унікальним твором, який варто прочитати кожному. Він є захоплюючою історією, яка також є важливим внеском у культуру та ЛГБТ-спільноту.

Додаткова інформація

Окрім того, що роман «На Марс» є першим ЛГБТ-романом у жанрі наукової фантастики в Україні, він також має низку інших особливостей, які роблять його унікальним.

По-перше, роман розповідає про колонізацію Марса. Це тема, яка рідко зустрічається у ЛГБТ-літературі.

По-друге, роман має сильних, добре розвинених персонажів. Головний герой, Даня, є симпатичним і relatable персонажем, з яким легко співпереживати.

По-третє, роман має захоплюючий сюжет. Він містить елементи як наукової фантастики, так і драми.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: