Генерал СБУ назвав 8 областей України, яким загрожує можливе вторгнення РФ

Генерал СБУ назвав 8 областей України, яким загрожує можливе вторгнення РФ

Раніше ймовірність «повноцінної війни» з РФ припустив президент Володимир Зеленський

Росія, як і раніше, не відмовилася від ідеї нового вторгнення на територію України. Під цією загрозою перебувають вісім південних і східних областей. Таку думку висловив ексголова Слідчого управління СБУ, генерал-майор Василь Вовк в ефірі телеканалу «Україна 24».

Водночас перебування військ РФ у Білорусі зараз для України загрози не несе, переконаний генерал.

Росію, на думку Вовка, сьогодні не цікавлять інші регіони, крім південного сходу.

«Її не цікавлять ні Волинська, ні Рівненська область – це йти проти Західної України, ні Київська – це, вважай, замах на столицю, на всю Україну», – заявив генерал.

Він також додав: у Кремлі все ще пам’ятають про так званий план «Новоросія», який передбачає окупацію відразу восьми областей. За його словами, він не був реалізований завдяки тому, що Україна в 2014 році відстояла Харків, Дніпро та Одесу.

Генерал сказав: «Це три кити цього плану, три умовних столиці. Вони від цього плану не відмовилися. Якщо наші відносини будуть на тому ж поганому рівні, який є сьогодні, не буде нічого робитися за Мінськими угодами – спроба їх виконувати, або переписання, тому що ми розуміємо, які загрози очікують Україну при їх виконанні також – то можете бути впевнені, ми маємо реальну загрозу через рік-два вторгнення російських військ саме в ці вісім областей – Харківська, Донецька, Луганська, Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Херсонська та Одеська. Ми залишаємося без морів».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  У Пальчевського російські паспорти. В 2000 році від ще служив в армії РФ. Документи

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: