Гордон фактично визнав, що казав про Порошенка і нібито домовленість із Путіним неправду – адвокат

Гордон фактично визнав, що казав про Порошенка і нібито домовленість із Путіним неправду – адвокат

Журналіст нині не може надати суду підтвердження своїм заявам

Дмитро Гордон фактично визнав, що його слова щодо Петра Порошенка і Маріуполя були неправдою – про це у Facebook пише адвокат п’ятого президента Ілля Новіков.

Він повідомив, що Гордон очікувано не може надати суду підтвердження своїм заявам, тому намагається видати їх за “оціночні судження”.

Новіков розповів: “Дві години тому було перше засідання за позовом Петра Порошенка до Дмитра Гордона. 7 травня в ефірі “Свободи слова” Шустера Гордон сказав: “Я знаю, що керівництво України зробило злочинну оборудку з керівництвом Росії і віддало наказ українській армії залишити Маріуполь… Порошенко з Путіним домовилися, я вважаю, про те, щоб Маріуполь здати. Армії був даний наказ вийти з Маріуполя…”.

Адвокат продовжує: “Одразу після того, як ми подали позов, Гордон почав ходити по різних каналах і всюди розповідати, як він цьому радий, як Порошенко страшно прорахувався і як він, Гордон, тепер в суді всім доведе, який Порошенко поганий. І так тривало три місяці”.

Він також повідомив, що суд розглянув відклик Гордона на позов за наклеп.

Новіков каже: “У відзиві очікуване “висловлювання відповідача є оціночними судженнями” і те, що відповідати на запитання, чи є в нього докази правдивості його слів про Маріуполь і Путіна, відповідач відмовляється. До відзиву прикладені три статті з російськомовної “Вікіпедії” про батальйон “Азов”, його командира Білецького і про самого Гордона, і диск із першою частиною прослушок Медведчука від “Бігус.інфо”.

Адвокат також оприлюднив фрагмент пояснень Гордона щодо його заяви у Шустера.

 

Фрагмент заяви ГордонаFacebook / Илья Новиков

Новіков говорить: “У розгляді відзиву суд Гордону відмовив, оскільки той пропустив строк на його подачу. Адвокат Гордона пояснив, що той не встиг вчасно отримати позов, оскільки дуже зайнята людина і часто їздить у відрядження… Засідання на його прохання відклали на 6 жовтня, щоб відповідач міг ознайомитися з експертизою”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Александр Эйсмонт: директор ООО «Евротерминал» оказался беглым уголовником с румынским паспортом

Адвокат констатує, що процес по суті на цьому вже закінчився, оскільки на єдине питання “є чи у Гордона докази його слів”, Гордон відповів сам – їх немає.

“Вибачень і грошей від нього ніхто не вимагає. Просто тепер щоразу, коли він буде з апломбом віщати, що він про когось щось таке знає – майте на увазі, що це все можуть виявитися (і ймовірно виявляться) оціночні судження і бла-бла-бла, коли дійде до перевірки”, – резюмує Новіков.

 

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: