Завдяки підвищенню цін «Нафтогаз» отримав 12,6 млрд грн чистого прибутку –

Завдяки підвищенню цін «Нафтогаз» отримав 12,6 млрд грн чистого прибутку –

Проміжна звітність за перший квартал 2021 року свідчить про те, що «Нафтогаз» отримав 12,6 млрд грн чистого прибутку завдяки підвищенню цін на газ

Шеф-редактор стрічки новин

Фото: Рixabay

Про це повідомляє із посиланням на інформацію Департаменту з інтегрованих комунікацій НАК «Нафтогаз України».

Уточнюється, що таку звітність некоректно порівнювати зі звітністю у річних звітах компанії.

У НАК наголошують, що основною причиною покращення фінансового результату «Нафтогазу» став суттєвий ріст цін на природний газ на європейському та українському ринках у першому кварталі 2021 року порівняно із цінами як у попередньому кварталі, так і за аналогічний період минулого року.

На думку голови правління «Нафтогазу» Юрія Вітренка, сталість таких фінансових результатів національної компанії залишається під питанням, зокрема, через невирішеність фінансових проблем у всьому ланцюгу транспортування, розподілу і поставок газу кінцевим споживачам.

«За згаданий період ці традиційні проблеми лише посилились. Тому, як національна компанія, ми будемо проактивно пропонувати свою допомогу державі для вирішення цих проблем», – підсумував він.

Нагадаємо, 18 січня Кабінет міністрів встановив граничну фіксовану ціну на газ для населення у розмірі 6,99 грн на період дії карантину або до завершення опалювального сезону.

26 березня газопостачальні компанії оприлюднили квітневі ціни на газ. Більшість постачальників залишили ціни на попередньому рівні 6,99 грн/м3 та нижче, однак 17 з них встановили ціни від 7,60 до 8,85 грн/м3.

З 1 квітня в Україні припинилася дія граничної ціни на газ 6,99 грн за кубічний метр – ціни на газ зросли і діятимуть увесь рік.

Читайте також: Як обрати постачальника газу 2021: Що потрібно знати і як діяти українцям

Більше новин про події в Україні та світі

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Доставка квітів в Києві - зручний сервіс

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: