Депутат Верховної Ради від «Слуги народу» Андрій Стріхарський заявив, що подав документи на розлучення з дружиною, яку нібито напередодні побив в одному з ресторанів, будучи п’яним.

Про це стало відомо завдяки «Джокеру», який таємно переписувався з нардепом від імені заступника Міністра внутрішніх справ Антона Геращенко.

Так, з оприлюдненої переписки з’ясувалося, що Стріхарський вже подав на розлучення з дружиною, в якої був роман з братом керівника головного управління Нацполіції в Миколаївській області Сергія Шайхета Ігорем.

 

Фото переписки

«Шайхет замутив роман з дружиною Андрія Стріхарського, депутата від Слуги народу. Здавалося б, звичайна історія. Любовний трикутник. Але якимось чином у цій Санта Барбарі взяло участь все керівництво нашої країни. Взяв ситуацію «під особистий контроль» від імені Антона Геращенко. На цей час всі сторони задоволені. Дружина знайшла собі нового чоловіка», — написав Джокер, оприлюднивши скріншоти повідомлені.

Фото з переписки

 

Варто зауважити, що напередодні в мережі повідомили про те, що Стріхарський, будучи п’яним, напав на жінку, а потім по його команді охорона побила чоловіка, який намагався за неї заступитися.

Щоправда, сам «слуга» тоді дану інформацію спростував та запевнив, що нібито побита жінка є його дружиною, яку він помітив з коханцем.