Поширені помилки при виборі мотоекіпірування

Поширені помилки при виборі мотоекіпірування

Купівля екіпірування – це перше, що потрібно зробити тому, хто вже придбав мотоцикл. Таке оснащення необхідне, і це навіть не варто обговорювати, причому незалежно від того, де саме будете їздити. Переміщення на мотоциклі – це завжди потенційна небезпека. Якщо поглянути на асортимент мото магазинів Києва, то стає зрозуміло, що легко не буде. Насамперед розглянемо, які помилки частіше за все роблять новачки при виборі екіпірування.

4 основні помилки на етапі вибору

Отже, водій придбав байк, а тепер йому потрібне екіпірування. Вибираючи оснащення, частіше за все роблять наступні помилки:

  1. Купівля єдиного комплекту на всі сезони. Це докорінно невірно, неможливо їздити в одному костюмі влітку та взимку. Тут є два варіанти: або використовувати мотоцикл лише в тому сезоні, для якого більше підходить екіпірування, або купувати додаткові комплекти.
  2. Економія на купівлі невідомих брендів. Якісне екіпірування виготовляють не так багато виробників, і це зовсім не дивно, адже вони вже мають тривалий досвід та можливості випробовувати товари, які випускають на ринок. Довіряти шолому, який зроблений невідомо де та в яких умовах, смертельно небезпечно, і це не перебільшення.
  3. Неуважне ставлення до відгуків. Мотоекіпіровка в Україні досить популярна, і люди активно залишають відгуки, особливо про не дуже якісні товари. Ігнорувати думку тих, хто вже отримав досвід користування, нерозумно.
  4. Спроба придбати такі речі, як у когось. Наприклад, побачили у товариша екіпірування й захотіли собі подібне. Не поспішайте, потрібно виміряти, а потім зробити остаточний вибір.

Ще одна помилка – купівля вживаної екіпіровки. По-перше, захисні елементи можуть мати внутрішні пошкодження, які непомітні неозброєним оком, по-друге, окремі речі мають так звану «пам’ять», тому будуть погано сидіти та створювати дискомфорт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Как выбрать компанию по архитектурному проектированию?

Очевидні помилки, які досі роблять недосвідчені байкери

Купівля без примірки – це те, про що навіть думати не варто. Необхідно оцінити, наскільки зручно сидять речі, чи нічого не давить, чи не бовтається. Ще одна помилка – купівля на виріст. Так робити не варто, штани, куртка, черепаха, шолом – все повинно бути правильного розміру, лише в цьому разі воно виконуватиме своє призначення.

Ще одна помилка – небажання консультуватися з продавцем. У спеціалізованих магазинах можна отримати дійсно хороші рекомендації щодо будь-якої екіпіровки. Консультанти допоможуть із вибором розміру, типу, дадуть поради з догляду та інше.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: