Віддалені професії у сфері IT: ТОП-7 найкращих

Віддалені професії у сфері IT: ТОП-7 найкращих

Все більше людей обирають професії, в яких можна працювати віддалено. Це дозволяє не прив’язуватись до офісу, з легкістю виконувати роботу з дому та не втрачати свій час на те, щоб доїхати в компанію. І багато таких спеціальностей пропонує сфера IT. Ви можете обрати та пройти онлайн-курси АйТі https://chiacademy.software/, отримавши якісні теоретичні та практичні знання. Розберемося, які ж віддалені професії знаходяться в топі.

Веб-розробник

Ця людина створює сайти та програми, і їй зовсім не обов’язково знаходитись в офісі. Головне – це мати достатній рівень знать, бути на зв’язку та не порушувати дедлайнів. Розробник може виконувати свою роботу з дому, генеруючи код, оновлячи сайт, видаляючи помилки на ньому. Але в деяких випадках йому потрібно приходити в офіс. Наприклад, на планірки.

Тестувальник

Цей спеціаліст перевіряє програми на те, як вони працюють та чи були враховані всі поставлені задачі перед розробником. Тобто, людина першою перевіряє продукт та виявляє в ньому помилки. Відмітимо, що гарний тестувальник повинен:

  • знати технічні аспекти створення продукту;
  • розбиратися в програмуванні (його можна знати поверхнево);
  • уміти чітко описати суть проблеми та шляхи її вирішення.

Тестувати програми та сайти можна навіть в домашніх умовах.

HR-менеджери

Незважаючи на те, що багато власників компанії вважають, що такі спеціалісти мають бути в офісі, це не зовсім так. Професійний HR може працювати з дому. В його завдання входить знаходити нових працівників, приваблювати спеціалістів в компанію. А щоб стати таким менеджером, ви можете пройти курси HR в IT https://chiacademy.software/courses/hr-manager, досконало вивчивши особливості та нюанси роботи.

Копірайтери

Ведення сайтів пов’язане з їх наповненням. Також при просуванні продуктів важлива якісна текстова інформація. З цим справиться копірайтер, і не обов’язково змушувати його бути в офісі. Така людина в основному працює віддалено. Але їй важливо дотримуватися дедлайнів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Ігор Молоток: ремонт доріг на Кролевеччині продовжиться

Веб-дизайнер

В обов’язки спеціаліста входить розробка графічного наповнення сайту чи програми. А для правильної роботи важливо вміти працювати з популярними професійними редакторами та мати якісну технічну базу.

DevOps

Професія пов’язана з автоматизацією та оптимізацією баз даних. Управляти цими процесами можна з будь-якої точки світу, де є інтернет. Тому спеціаліст зможе якісно працювати та не залежати від офісу.

SEO-спеціаліст

Ця професія пов’язана з просуванням веб-ресурсів. Професіонал повинен знати всі тренди, слідкувати за змінами в пошуковиках та за допомогою різних інструментів покращувати відвідуваність сайту. Це все він може виконувати з будь-якого місця.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: