Ніяких більше Бандер та Шухевичів — зелений Інститут національної пам’яті

Ніяких більше Бандер та Шухевичів — зелений Інститут національної пам’яті

Той, хто очолив Інститут національної пам’яті замість В’ятровича:

“Інститут продовжить пошук героїчних особистостей, але з акцентом на тих, хто буде об’єднувати, а не роз’єднувати українське суспільство”.

Ніяких більше Бандер та Шухевичів…

Якби Бандери не було, його слід було б вигадати: жодного разу не був на території Росії та не вбив жодного росіянина, але остраху за порєбріком нагнав стільки, що донині його ім’я діє на балалайців, як ладан на чорта.

І коли це він роз’єднував українців? То малоросів та манкуртів роз’єднував, що вчились за московськими темниками. Українці ж свою історію знають, і жодна влада її не забруднить – ні радянсько-червоною фарбою, ні фіглярсько-зеленою.

Доброго дня, бандерівці! 


Володимир В’ятрович

Антон Дробович – голова Українського інституту національної пам’яті.

Чергове неправильне кадрове рішення уряду в гуманітарній політиці.

Це вже не помилка, а розворот в інший бік.

В національній пам’яті може не лишитися місця для України та українців.

 


Додатково

Zbruc: Володимир СЕМКІВ. Пам’ять іде в дроби:

«Антона Дробовича декомунізація зачепила у досить прямий спосіб. Дробович виростав у Києві на вулиці Лаврентія Картвелішвілі, радянського комуністичного діяча. Із грудня 2015 року вулиця Антонового дому носить ім’я Володимира Покотила – члена Організації українських націоналістів, засновника оунівських боївок на Київщині.

Дробович має стримане ставлення до обох явищ: він не підтримує форму нинішньої декомунізації, а також не належить до ідеалізаторів ОУН. Із середи, 4 грудня, Антон Дробович – голова Українського інституту національного пам’яті…»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Що таке блок-хаус і в чому переваги його встановлення

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: