Очищена лужна вода від інтернет-магазину «Aquavika» — 4 шляхи очищення артезіанської води

Очищена лужна вода від інтернет-магазину «Aquavika» — 4 шляхи очищення артезіанської води

Для повноцінного функціонування організму людині потрібен певний набір мікроелементів, що міститься у їжі та воді. Особливо важливою є вода, в якій знаходиться маса корисних вітамінів і мінералів. Але те, що подається в кранах по центральній системі водопостачання, важко назвати здоровим продуктом. Тому рекомендується пити рідину артезіанського походження.

Є декілька типів даного продукту, але найбільш корисною є вода юрського періоду лужна. Даний тип води містить натрій, кальцій, магній, кремній та інші елементи, без яких неможливо уявити повноцінну роботу внутрішніх органів. Лужна рідина допомагає налагодити кислотно-лужний баланс та впоратися із хворобами шлунково-кишкового тракту.

Придбати бутильовану лужну воду пропонують у компанії «Aquavika». Компанія сама видобуває живий водний ресурс з дна юрського горизонту за допомогою сучасного обладнання. Фірма має власну лабораторію, в якій відбувається перевірка очищеної води на придатність для пиття та приготування їжі. Ціни на продукцію доступні, є можливість отримати безкоштовну доставку.

Через які процеси очищення проходить лужна вода

Через те, що цей продукт насичений великою кількістю мінералів, дуже важливо знизити їхню концентрацію для безпечного пиття. Ми готуємо рідину артезіанського походження для продажу через такі процедури:

  1. Спочатку продукція проходить процес аерації. З ресурсу видаляються залізо, сірководень, марганець та інші небезпечні елементи. Крім того, шляхом насичення киснем вода втрачає запах, який заважає її пити в початковому вигляді.

  2. Вугільні фільтри теж усувають запах, але також роблять рідину прозорою. Процедура необхідна для видалення органічних забруднень і шкідливих живих мікроорганізмів.

  3. Необхідно наситити очищену лужну воду потрібною кількістю вітамінів, а тому далі слідує процедура купажу. Її суть полягає у змішуванні чистої та природної води у спеціальних пропорціях.

  4. Щоб остаточно усунути з продукту всі патогенні мікроорганізми, його слід піддати процедурі ультрафіолетового знезараження. Вона вважається однією з найефективніших та найбезпечніших.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  5 Невероятных фактов о шторах blackout

Ми розповіли лише про деякі етапи фільтрації лужної артезіанської води. Якщо хочете дізнатися більше, переходьте на сайт компанії «Aquavika» і вивчіть докладну інформацію про підготовку питного продукту, а також ознайомтеся із цінами. Замовити продукцію можна через кошик на інтернет-сторінці магазину: aquavika.com.ua/uk/artezianskaya-voda/voda-yurskogo-perіodu, або зв’язавшись з нами за номером телефону.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: