Навіщо вивчати англійську на курсах, якщо я можу сам? Плюси та мінуси обох підходів

Навіщо вивчати англійську на курсах, якщо я можу сам? Плюси та мінуси обох підходів

Отже, ви серйозно налаштувалися вивчати англійську! Настрій, це, безсумнівно, дуже важливо, але настав час робити серйозні кроки. І першим кроком буде один із найважливіших – знайти того, хто вас цій англійській навчатиме. Ми рекомендуэмо вибрати курс за посиланням →

Багато хто на цьому кроці вирішує, що викладач їм, загалом, не такий уже й потрібен. Відкриваємо підручник, читаємо текст, робимо вправу – це я й сам можу. Мабуть, це і ви й самі можете, тоді чомусь стільки людей обирають заняття з викладачем? Давайте розберемо плюси та мінуси кожного підходу, щоб рішення далося вам простіше.

Самостійне навчання

Плюси, які неможливо заперечувати:

+ Ви не платите за навчання. В інтернеті повно безкоштовних підручників, а у нас на сайті та у блозі величезна кількість корисних навчальних матеріалів у вільному доступі.

+ Вчіться коли хочете. Є час – відкриваєте підручник та вивчаєте тему, немає часу – не вчитеся. Не потрібно підлаштовуватись під групу або під вільний час викладача.

Вивчаєте тільки те, що цікаво вам та у своєму темпі. Не хочете вивчати назви одягу або географічні назви англійською – не вивчайте, адже ніхто не може вас змусити! Ви розглядатимете лише ті теми, які цікаві та корисні вам.

Мінуси, про які мало хто замислюється:

 відсутність зворотного зв’язку. Нема кому пояснити вам ваші помилки, виправити вимову, допомогти розібратися в складній темі. Більше половини своїх помилок ви не помітите, повторюватимете їх знову і знову, навіть не знаючи про них.

— Матеріалів з вивчення мови в інтернеті стільки, що у вас піде багато часу, щоб переглянути їх і вибрати відповідний вам. У викладачів вже є своя напрацьована база, вони точно знають, в якому порядку вивчати теми, щоб дотримуватися спадкоємності і не створювати кашу у вас в голові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Блицкриг с "Нафтогазом": Как Коболева поменяли на Витренко и чем все закончится

 Часу на вивчення у вас піде в 5-10 разів більше, ніж якби ви займалися з викладачем. Плюс, даний спосіб не працює (так, зовсім) без ВЕЛИЧЕЗНОЇ мотивації, самодисципліни і великої кількості вільного часу.

 відсутність розмовної практики.

Англійська для дітей онлайн https://smile-school.kiev.ua/onlajn-shkola-anglijskoyi-dlya-ditej/ — один з форматів навчання, який пропонують мовні курси. Це зручно, це якісно, це безпечно — особливо в реаліях коронавірусу.

Вивчення мови з викладачем

Круті плюси:

+ На індивідуальних уроках вся увага викладача спрямована на вас. Можна докладніше зупинитися на темі, яка викликає труднощі саме у вас, розібрати цікаву вам тему, одночасно отримати відповідь на будь-яке ваше запитання.

+ Викладач використовує для навчання перевірені робочі сучасні матеріали, підбирає вам домашнє завдання для повторення та закріплення. Заняття відбуваються у комфортному темпі.

+ Можливість вибрати викладача за своїми уподобаннями. У LINGVISTER, наприклад, вам ніколи не відмовлять поміняти викладача, якщо ви раптом не зійшлися характерами, думками, поглядами.

+ Багатий вибір програм під ваші потреби: і англійська для медичних працівників , і англійська для юристів, і технічний курс, і бізнес-курс. Все перераховувати не будемо, інакше стаття розтягнеться надовго.

+ Багато шкіл надають пробний урок . Тобто у вас є можливість спробувати зайнятися першим уроком безкоштовно або за символічну оплату, а потім приймати рішення, оплачувати курс чи ні.

+ Організація навчання лягає на плечі школи. Викладача під ваш час знайдуть, навчальні матеріали підберуть, організують урок, усі побажання врахують. Вам залишиться лише вчасно вийти на урок із викладачем.

Курси іноземних мов в Києві за методом Callan https://smile-school.kiev.ua/ відрізняються від звичайних шкіл. І ні, це не PR-хід типу «Особливі курси для обраних як Нео».

Незважаючи на всі плюси, без мінусів нікуди:

Вартість . Так, хороші курси коштують недешево. Якщо вам пропонують урок англійської за 200 рублів, подумайте, чи варто витрачати на нього гроші, адже хороший викладач із гарної школи явно цінується вище. Наразі ціни на один урок іноземної мови починаються від 800 рублів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Загід Краснов "освоює" міліони з бюджету Дніпропетровської області

 Якісних курсів зараз не так багато. Набагато більше тих, хто обіцяє навчити англійську «з А1 до В2 за три місяці без домашніх завдань» та викладає «за унікальною методикою вивчення мови уві сні».

Отже, зробимо висновок. Вивчити англійську самостійно реально! Але якщо вам пощастило знайти якісні курси іноземної мови у школі з чудовою репутацією, дбайливими менеджерами, різноманітністю програм та кваліфікованими викладачами, ви навряд чи захочете й надалі займатися всім самостійно. Краще надайте всю роботу професіоналам, а самі присвятіть час вивченню мови, що звільнився.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: