УВАГА! Здрадник Батьківщини Портнов можливо знаходится у сексуальному рабстві

УВАГА! Здрадник Батьківщини Портнов можливо знаходится у сексуальному рабстві

Нещодавно ми повідомляли вам про деякі результати застосування методів OSINT-розвідки щодо зрадника Батьківщини і посібника російських окупантів Портнова Андрія.

Нагадаємо: в ході перевірки номера телефону А.Портнова, ми виявили, що хтось з його кола записав у своїй телефонній книзі нашого об’єкта досліджень під іменем “Андрей анал”.

З теорії психології відомо, що гомосексуальний чоловік свого гея-жінку так не позначить, так позначають лише підарасів. І це цілком зрозуміло, оскільки лише такі підараси як Портнов служать та допомагають ворогу, який напав на нашу країну.

Для тих, хто в танку, акцентуємо увагу: ми абсолютно толерантно ставимось до геїв, але до підopacів-зрадників – дуже небайдужі. В нас до них якесь особливе ставлення. Самі не знаємо чому.

Так от, досліджуючи поведінку Портнова, а також його реакції на події суспільно-політичного життя в країні, ми припускаємо, що Портнову може бути необхідна психологічна допомога з огляду на презирливе і зневажливе ставлення частини оточення до його сексуальної орієнтації.

На нашу думку, він міг свого часу зазнати сексуального насильства. Ймовірно, це трапилося у 2014 році у Москві під час особистих зустрічей з Глаз’євим чи Сурковим.

Можливо він служить ворогу з огляду на постійні погрози сексуальної розправи в нетиповій формі у неприродній спосіб. А ще можливо, що він щодня терпить звірячі гвалтування і перебуває у сексуальному рабстві. У будь якому разі Портнову потрібна допомога і ми з вами можемо її йому надати суто з міркувань людяності, гуманності та милосердя.

То ж пропунуємо долучитись до наших спостережень за зрадником Батьківщини і посібником російських окупантів Андрієм Портновим з огляду на наступне:

  • Нерозбірлива та дуже активна сексуальна поведінка може свідчити про постійну тривогу та бути ознакою сексуальної психотравми.
  • Людина, яка зазнала сексуального насильства, з великою ймовірністю може мати потяг до таких статевих контактів, які до травми вважалися непотрібними/ неприйнятними.
  • У такої людини спостерігається стійке відчуття немотивованої тривоги, непереборне бажання помститися особам тієї статі, представники якої здійснили насильство. Відтак вона проявляє гіперінтерес до незнайомих і знайомих людей, намагаючись всіляко нашкодити і вилити свій біль через заподіяння зла іншим.
  • Постійний стрес та знущання можуть призвести до порушень психічного здоров’я та нервово-психічних захворювань: тику, заїкання, нетримання сечі, психосоматичних захворювань.
  • В окремих випадках жертва насильства може прагнути компенсувати свої приниження через бажання слави і популярності. Цього легко можна досягти використовуючи повідомлення про погрози відомим людям через соціальні мережі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  У пошуку ідеального дивана на замовлення

Поки готувався цей матеріал, наш піддослідний почав публічно погрожувати Генеральному прокурору України Руслану Рябошапці, з чого ми робимо висновок про те, що діагноз Портнову нами поставлений правильно. Розцінюємо це, як спробу з його боку подати сигнал про допомогу щодо визволення з сексуального рабства.

P.S.: А ще люди кажуть, що Портнов раніше погрожував якомусь Орохамію. Неодноразово причому.

Матеріал підготовлено за результатами консультацій з експертами Київського НДІ судових експерстиз, експертно-психологічної служби СБ України та практикуючими сексопатологами і психотерапевтами.

myrotvorets.news

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: