Натяжні стелі: що потрібно знати перед встановленням

Натяжні стелі: що потрібно знати перед встановленням

Установка натяжної стелі – одне з найпоширеніших рішень під час проведення ремонту. Замовити установку натяжної стелі в Києві ви можете на сайті Top Steli. Це зручніше, швидше та естетичніше, ніж фарбування або обклеювання шпалерами, монтаж гіпсокартонних конструкцій або готових панелей. Натяжні полотна представлені в різних кольорах та фактурах, тому можна легко підібрати підходящий дизайн під будь-який інтер’єр. Крім того, доглядати ідеально гладку поверхню максимально просто. І все-таки є кілька нюансів, про які варто дізнатися заздалегідь — ще до того, як ви вирішите встановити натяжну стелю.

Висота стелі зменшиться

Головне, що потрібно знати перед встановленням — натяжні стелі «з’їдають» трохи від загальної висоти приміщення. Це варто враховувати, якщо належить зробити ремонт у хрущовці чи іншій малогабаритній квартирі. Однак різниця незначна, головне – звернутися до професійних майстрів з монтажу, і тоді кімната стане нижчою на 4-5 см, яку ви навряд чи помітите.

Навіть якщо стелі у вашій квартирі дуже низькі, це не причина відмовлятися від натяжних полотен! У цьому випадку потрібно підібрати відповідний колір та фактуру.

Щоб візуально збільшити простір і зробити його більш об’ємним, варто зупинитися на глянсових натяжних полотнах білого, світло-сірого або бежевого кольорів. Від багаторівневих конструкцій, можливо, варто відмовитися, але це не категорична заборона . Дизайнери, напевно, зможуть запропонувати вам відповідне рішення. Зверніться до наших фахівців, і вони безкоштовно розроблять дизайн-проект натяжної стелі .

Полотна бувають різними

Натяжні стелі бувають двох видів: плівковими, з полівінілхлориду, або тканинними.

Якщо ви вирішили замовити плівкову натяжну стелю з установкою, знати важливо таке:

  1. Вартість такої стелі буде нижчою , ніж тканинної.
  2. Покриття ремонтопридатне . Якщо пошкодження незначні, їх можна усунути досить швидко. Якщо дефекти досить великі, можливо, знадобиться заміна. Але ця робота коштуватиме недорого, оскільки вам доведеться заплатити лише за саме полотно. Але і тут є цікавий момент – наприклад, наша компанія має безстрокову гарантію.
  3. Плівкові покриття стійкі до дії вологи. Якщо вас затоплять сусіди згори, воду можна буде акуратно злити.
  4. Стелі із ПВХ екологічні. Вони не виділяють токсичних випарів і абсолютно безпечні у використанні, у тому числі в лікувально-профілактичних закладах чи дитячих кімнатах.
  5. ПВХ-полотна не дружать з мінусовими температурами. Для опалювальної дачі або на веранди краще вибрати тканинні полотна.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Газоанализаторы бытового газа: как и где используются

Тканинні натяжні полотна коштують дорожче. Проте вони здатні пропускати повітря, що в цілому сприятливо позначається на вентиляції приміщення. Тканинні полотна часто обробляються спеціальним просоченням, яке підвищує їх стійкість до пошкоджень. Крім того, вони не бояться перепадів температур, як ПВХ, тому їх можна встановлювати навіть у приміщеннях, що не опалюються.

Розрізняються формати натяжних стель різного типу. Так, тканинні полотна зазвичай ширші – до 5 метрів. Це дозволяє створити безшовне покриття на порівняно великій площі.

При виборі стель важливо враховувати місце установки. Наприклад, на кухні не рекомендується використовувати тканинні натяжні полотна. Вони мають рельєфну структуру, а тому найважче піддаються очищенню. А ось із плівковими проблем не буде.

Спосіб монтажу – це важливо

Перед встановленням натяжної стелі недостатньо вибрати потрібний варіант полотна. Не менш важливо визначитися з профілем, який використовуватиметься для монтажу . У продажу можна знайти найрізноманітніші профілі:

  • розділові;
  • стельові;
  • стінові;
  • спеціальні для багаторівневих конструкцій.

Відмінність між профілями важлива для тих, хто робитиме монтаж стелі, будь то сервісна компанія або домашній майстер.

Серед популярних варіантів – безщілинні системи. Вони дозволяють досягти максимального прилягання полотна до поверхні стіни, не використовуючи стрічку або плінтус. Єдине обмеження – вимоги щодо якості підготовки поверхні. Щоб використати такий спосіб монтажу, стіни у приміщенні потрібно вирівняти максимально.

Інший популярний варіант — натяжні стелі з тіньовим примиканням . Вони встановлюються на невеликій відстані від стіни, приблизно 6 мм. В результаті створюється ефект «стелі, що парить», який посилюється шляхом організації складної системи освітлення.

Який би ви не вибрали варіант установки натяжної стелі, потрібно знати, що це завдання вимагає професійного підходу. Зверніться до надійної компанії не тільки для монтажу конструкції, але й для розробки ідеального дизайн-проекту.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: