Марина Лазебна та її міністерство соціальної політики причетні до схеми на сотні мільйонів?

Марина Лазебна та її міністерство соціальної політики причетні до схеми на сотні мільйонів?

На своєму відеоканалі блогер та громадській активіст Ярослав Бондаренко повідомив подробиці схеми розкрадання коштів в міністерстві соціальної політики

«Зелені аферисти придумали примітивну але дуже ефективну схему збагачення. Ця схема проста як двері — брати продукцію в Китаї за умовні 3 копійки, а продавати державі в 10-20 або 50 разів дорожче. Це вже на скільки вистачить фантазії та нахабства.» — говорить Бондаренко.
Далі приводимо розслідування блогера:

«Продовжу тему знищення українського унікального виробництва – київського заводу Імпульс та всієї галузі по виробництву комплектуючих до протезів, та розкрию причину цього знищення.

Отже для того щоб схема по розкраданню бюджетних грошей спритними ділками працювала потрібні деякі умови, а саме:

Перше – знищити конкурентів в середині країни

Друге – домовитись з контролюючою державною установою (міністерством) про монопольну закупівлю продукції у однієї організації                                                                                                                      

Третє — скасувати тендерні процедури. Тобто знищити прозору конкуренцію.

А тепер я докладно розкажу про те як подібну схему вже втілюють спритні ділки від зеленої влади.

В Україні існує ринок запчастин для протезів.

На даний момент у нас працює (працювало до недавнього часу) декілька виробництв на яких розгорнуто європейське обладнання і які забезпечують потреби внутрішнього ринку. Деякі підприємства навіть працюють на експорт.

Закуповує продукцію централізовано міністерство соціальної політики. Майже всі підприємства державні та підпорядковуються міністерству.

Ринок комплектуючих для протезів зараз складає за різними підрахунками від 300 до 500 млн грн на рік. Нагадаю це гроші цілеспрямовано виділяються з бюджету.

Конкурують наші фірми з китайськими. Але оскільки на українських виробництвах стоїть переважно німецьке обладнання, якість українських виробів набагато вище ніж китайських.

Отже тепер розберемо як маючи владу та своїх людей в міністерстві покласти собі в кишеню надприбутки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Николай Кузьма: как тендерный делок надерибанил на бронемашинах

Все просто, треба створити фірму прокладку яка буде завозити з Китаю дешеву продукцію, а продавати її цю продукцію державі втридорога. При тому треба знищити конкурентів, тобто українських виробників.

Розвивати українське виробництво ділкам не вигідно оскільки ціни прозорі а якість вище ніж у китайців.

І головне закупівля мінсоцполітики відбувається зараз не прозоро. Тобто ніяких тендерів ні якої інформації в системі «Прозорро». Просто міністерство «закриває» закупки актами і все.

А тепер саме цікаве. Ось прайс фірми «прокладки» яка тягає продукцію з Китаю. Оцініть красу гри. Назва фірми копіює назву справжнього українського виробника – ДП «Київський завод Імпульс». Прокладка також називається «Імпульс» тільки ТОВ КБ «Імпульс». КБ це що? «Конструкторське бюро»? Чи може «Китайські Барани»?
Зверніть увагу на позицію А41 – «Адаптер гильзовий поворотний гвинтовий». У прокладки китайський виріб коштує 1915 грн. А українського виробника справжнього ДП «Київський завод Імпульс» — такий виріб українського виробництва і на багато якісніший 1100 грн!

Хочу спитати у аферистів з мінсоцполітики і безпосередньо у міністерши Марини Лазебної. Ви там не знахабніли так відверто красти бюджетні гроші?

А тепер що до знищення конкурентів. Саме зараз спритні ділки перейшли до фази знищення підприємств українських виробників.

Зробити це не складно через підконтрольне міністерство. Оскільки підприємства підпорядковуються мінсоцполітики напряму. Достатньо змінити директора, звільнити людей, а підприємство закрити.

Це ми і бачимо зараз на прикладі Київського заводу «Імпульс»

Отже 15 грудня 2020 року, без проведення конкурсного відбору, як того вимагає Закон, Міністерством соціальної політики України на посаду директора Державного підприємства «Київський завод «Імпульс» був призначений Закаблуківський Артем Валерійович, надавши йому право підпису на всіх фінансових документах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  "Ковідная гречка". Верещук буде буде завлікати киян безкоштовними масками купленими за державний бюджет

Вже в січні 2021 року працівників державного підприємства в ультимативній формі повідомлено про їх звільнення (нібито за власним бажанням), діяльність підприємства повністю зупинена, виставлено охорону, на яку, до речі, планується витратити 600 тис грн. замість погашення поточних боргів підприємства і забезпечення його діяльності).

Діяльність самого Закаблуківського А.В. пов’язують з бізнес-інтересами першого помічника Президента України Сергія Шефіра.

Зараз відбувається ліквідація Державного підприємства і розгортання великого будівництва на земельній ділянці площею майже 1 га, яку він зараз займає за адресою: м.Київ, вул.Деміевская, 5а. Завод охороняє охоронна «Каскад-А».

Важливо зазначити що суд виніс рішення що Наказ Міністерства соціальної політики України про призначення Закаблуківського А.В. є не законним.

Як я вже розповідав, ДП «Київський завод «Імпульс» спеціалізується на виготовленні комплектуючих до протезів нижніх кінцівок, а саме адаптерів і колінних механізмів. За останні роки підприємство уніфікувало якість продукції відповідно до міжнародних стандартів, розробило і запустило в серійне виробництво колінні механізми 1 і 2 групи мобільності, які є одними з кращих в світі в своїй категорії за фізико-механічними характеристиками, а окремі комплектуючі адаптери використовуються при протезуванні в 3 і 4 групах мобільності.

В Україні щорічно за державні кошти оплачується близько 10 тис. протезів нижніх кінцівок, з яких приблизно 70% це 1 і 2 групи мобільності.

Потужності ДП «КЗ» Імпульс «можуть забезпечувати 50% потреб в протезуванні.

Але навіщо це Шефіру, який є кінцевим беніфіціаром знищення виробництва.

Тільки за останні місяці, окрім заводу Імпульс  мінсоцполітики через зміну директорів знищує  ряд підприємств які виробляють комплектуючі для протезів, це:

  1. Державне підприємство Київський завод «Імпульс»
  2. Львівське казенне експериментальне підприємство засобів пересування i протезування
  3. Вінницьке казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство
  4. Хмельницьке державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство
  5. Київське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство
  6. Харківське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Как эффективно контролировать местную власть

За моїми даними на закупівлю китайських комплектуючих фірмами-прокладками витрачається не більше 100 млн. грн., а в карман Шефір та компанія покладе різницю тобто близько 400 млн. грн. на рік. Тепер ви розумієте ставки в цій грі. І внукам і правнукам вистачить. Отже маємо наступне. Масштабне розкрадання бюджету, знищення якісного українського виробництва. Мега доходи зелених ділків – друга Зеленського — Шефіра та компанії.»

Раніше нам стало відомо що керує схемою в міністерстві Малашкіна Олеся Володимирівна яка займає посаду заступника директора Департаменту реалізації державних соціальних програм — начальник відділу моніторингу бюджетних програм

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: