Острів мільйонерів. Останній рубіж захоплення Києва Ткаченко, Богданом і Вавришем.

Острів мільйонерів. Останній рубіж захоплення Києва Ткаченко, Богданом і Вавришем.

Розкриваємо плани Ткаченка, Ваврша, Богдана на Київ – забудувати Труханів острів котеджами та висотками.

Раніше ми показали, я вважаю ідеальну операцію розвідки – «діджіталізація, дрони і соцмережі» були використані в розкритті злочину народного депутата Ткаченка. Упевнений що як і з дрона це стане тепер у всіх розслідуваннях

Після публікації наших розслідувань про незадекларований особняк народного депутата України від партії «Слуга Народу», екс-генерального директора каналу «1+1» Олександра Ткаченка в заповідній зоні Києва на Трухановому острові, до нас почало надходити  інсайдерська інформація щодо ситуації навколо планів захоплення Києва Коломойським і «зеленої командою».

Крім політичних цілей, в числі яких зелена Київська влада повинна створювати максимальні перешкоди для проведення акцій протестів. Блокування установки сцен, маршів, організація контракцій «антимайдану», за мир і Зеленського.

Головним бізнес інтересом зеленої команди став проект Вавриша про забудову котеджами і висотками Труханового острова як найпривабливішою зони Києва. Створення такого собі Beverly Hills – острову мільйонерів, що вже і почав впроваджувати Ткаченко побудувавши закритий котедж.

В принципі, маючи більшість в парламенті і узурпувавши владу над усіма силовими структурами, робить ці плани цілком реальними. Залишилося тільки захопити Київраду і скинути Кличка з посади голови адміністрації, що ми і спостерігаємо останнім часом. А інформаційні хайп створить говноканал «1+1» Ткаченко, який вже має задоволення проживати в заповідній зоні острова.

До речи Вавриш вже закінчує забудовувати житловий масив Рибальський якраз навпроти котеджу Ткаченко і має вдалий плацдарм для забудови острова.

Ігор Савчук

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Сеть АЗС "ОККО" наняла Куюна для атаки на бюджетные АЗС — СМИ

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: