Книги по саморозвитку — чому я їх читаю

Книги по саморозвитку — чому я їх читаю

Привіт. Сьогодні я хочу поділитися своєю думкою про книги по саморозвитку. Поясню, чому тема, яку я колись вважав нісенітницею і чистою водою, тепер мене так зацікавила. І яка, на мій погляд, користь від читання такого типу книг які я купляю тут https://bookking.com.ua/samorozvytok-motyvatsiia/ . Як і книжки загалом.

Промивання мізків тренерами з саморозвитку

Більш-менш деякий час тому я мав переконання щодо всіх тренінгів, книг і матеріалів, пов’язаних із саморозвитком. Мені здавалося, що це просто заливає воду і напихає людям високі ідеї, які в підсумку виявляються нісенітницею. Досить знайти невпевнених і невизначених людей, і ви зможете переконати їх у всьому.

Я думаю, це через мою суперечливу схильність. Зрештою, абсолютно завжди, коли я чую, що мені потрібно щось зробити, я хочу зробити щось зовсім інше. По-своєму. І зазвичай це все ще працює таким чином.

І все ж книги про саморозвиток — це не що інше, як перелік того, що вам потрібно . Потрібно почати мислити позитивно, позбутися шкідливих звичок, подумати про свої витрати, бути більш відкритим до інших і т.д., і т.п. І справа не в тому, що я погана, марнотратна і залежна людина. Але як жити мені ніхто не скаже. Я знаю, як чинити по совісті.

З кримінальної літератури…

Тут я трохи розширю те, що написав в одному з абзаців цього допису. А саме, колись я був фанатом художніх, пригодницьких і кримінальних книжок – тобто майже всього, що потрапляло мені під руки. Я часто заходила в свій улюблений книжковий магазин і вибирала товари, опис яких мене цікавив.

Однак з часом цей смак почав трохи змінюватися. І як я вже згадував у згаданому вище записі, найбільший стрибок стався, коли я почав писати свій блог. По-перше, купувати книги для одноразового читання і тримати їх на полиці мені не підходить. По-друге, читаючи ту чи іншу книжку про мінімалізм, я помічав, що в них не так багато ллється води, як я думав.

До цього я повинен додати той факт, що протягом кількох років він цікавився торгівлею та інвестуванням грошей. І хоча до певного моменту мої знання в основному черпалися з Інтернету, настав день, коли я почав шукати книги на цю тему. Багато в чому це було пов’язано з одним фактом — коли я цілий день проводжу на роботі за комп’ютером, вдома просто на світі, я люблю відпочивати з книгою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Що варто знати про миючі засоби для кухні

… до «Сили підсвідомості»

Тоді ж я почала відвідувати книжкові інтернет-магазини, адже там вибір часто ширший, ніж у стаціонарних, і мені там зручніше шукати конкретну тему. І за таких обставин, хоч точно цього не пам’ятаю (не записувала в щоденнику), я купила свою першу книгу про саморозвиток «Сила підсвідомості» Дж. Мерфі . Вона, напевно, була на акції і спокусила мене низькою ціною …

Чи рекомендую я цю книгу? Я не знаю. Напевно, найкращий відгук – це те, що я не закінчив із цим. Хоча обов’язково колись це зроблю. Однак для першої книжки для такого скептика, як я, це був, мабуть, занадто важкий калібр. Тому що все, що вам потрібно зробити, це вірити, і наша підсвідомість подбає про все . Гаразд, я не знаю, чи він насправді про це говорить, тому що я читав це довго і, як я вже казав, я не закінчив.

На щастя, ця посада не відбила у мене бажання читати книги з особистісного розвитку. Однак наступні назви, до яких я потягнувся, були більш прагматичними. Оскільки це був час, коли я зіткнувся з новими викликами на роботі, я купив посібники для трейдерів. У них я вже знайшов більше конкретних знань і менш помпезного траха («цитуючи класиків»).

Еклектична книжкова шафа

Мабуть, це найкращий опис моєї книжкової полиці. Є кілька кримінальних романів, кілька класичних назв, кілька посібників з інвестування та фінансів і кілька назв, як-от «Думай і багатій» (так, у мене є ця книга, і навіть зараз я її читаю, можливо, «рецензія» «скоро?).

Незважаючи на те, що я не з тих людей, які кілька разів прагнуть до однієї посади, зараз я намагаюся вибирати назви з таким наміром. А книжки про саморозвиток чи розширення знань взагалі для мене – очевидний вибір. Тому що, як на мій смак, важко вдруге читати ту саму кримінальну історію і вдруге дивуватися її кінцівці. З іншого боку, книга, яка містить пораду чи золоті думки , дозволяє нам робити для себе різні висновки з кожним читанням. Кожен раз це відповідає моменту, в якому ми перебуваємо в нашому житті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Как выбрать именную икону

Звісно, ​​не так, що зараз я читаю лише книжки про розвиток і багатство, тому що я люблю дотягуватися й до інших тем. Для прикладу дам «Чорну Волгу. Кримінальна історія ПНР» П. Семчука, яку я випадково знайшов на розпродажі в одному з гіпермаркетів. Це було дуже цікаве читання, яке я порадив кільком друзям. І вам теж рекомендую. Не лише тим, хто цікавиться кримінологією.

Для чого потрібні книги по саморозвитку?

В принципі, це не те, без чого в житті не обійтися. Адже у кожного з нас свій розум, характер, погляд на світ. У нас є Інтернет і, отже, нескінченна кількість джерел знань. У нас є телебачення і є багато цікавих документальних фільмів;).

Додамо свій досвід і досвід рідних, друзів і друзів у вигляді їхніх порад. Не забуваймо своїх думок і висновків. Порівняно з колекцією всіх цих речей, чи потрібні нам книги в їх класичному вигляді?

Звичайно, ні. Проте, на мій погляд, час від часу варто потягнутися до книги про «саморозвиток». Ось кілька більш-менш розумних і приземлених причин:

  • Фізична форма книги дозволяє нам робити будь-які помітки на полях – я не прихильник цього рішення. Однак якщо у нас тут є більш ліберальні читачі, чому б і ні. Альтернативою можуть стати листочки.
  • Ми можемо почати і закінчити в будь-який момент — винахід у вигляді вкладки / обгортки від цукерки або відірваного шматка шоколадного срібла / робить свою справу.
  • Покласти таку книгу поруч/під подушку може стати дієвою мотивацією зайнятися чимось більш значущим, ніж перегляд (цитата тут) приготування пукань по телевізору.
  • Відсутність доступу до браузера абсолютно щосекунди ефективно заважає відволікатися від читання і шукати все, що спадає на думку під час читання. Це допомагає зосередитися на читанні.
  • Будь-яка інша причина, яка спадає на думку як користь для читання книг.

Але найголовніше — абсолютно кожен з нас може зробити для себе певні висновки з такої книги. Незалежно від проблеми, яку він порушує, чи поглядів автора. Я думаю, що більшість із нас може пробиратися крізь вигадку майже бездумно . З іншого боку, тема особистісного розвитку все частіше змушує нас думати і розмірковувати. Просто.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Татьяна Плачкова пойдет вслед за Медведчуком и Козаком за лобзания с Путиным, дружбу со Столаром и любовь с Горовыми

Мотивація!

Якби я знайшов одну конкретну причину, чому я читаю такі книги, це була б мотивація. Незалежно від того, про що йдеться в назві чи що автор каже нам робити, щоб покращити якість нашого життя. Кожне таке читання викликає бажання .

Я хочу більше рухатися, краще харчуватися, приділяти більше уваги своєму блозі, частіше писати та робити більше фотографій. Я хочу частіше читати, не тільки про особистий розвиток. Я хочу отримати нові знання та закріпити те, що є в моєму розпорядженні. Я хочу навчитися нового.

Я з тих людей, які періодично відчувають провали у формі. Знаєш, мені не хочеться нічого робити, я б хотів лежати в ліжку і дивитися лайно на YT. Однак поки я можу порушити цю рутину і потягнутися до будь-якої книги про саморозвиток, я дійсно хочу більше, ніж життя. Мабуть, так ці титули впливають на мене. І я насправді цьому рада, тому що завдяки цьому я знаю рецепт своєї спадщини та ледачих місячних.

Книга про саморозвиток не рівноцінна

Звичайно, на ринку ми знайдемо такі назви, до яких варто потягнутися, і багато людей будуть рекомендувати їх нам із заплющеними очима. І ті, де треба плакати за деревами, зрубаними на папері. (Щоб далеко не шукати – «Магія змін » від Dejkob Magik досі залишається моїм антифаворитом).

По-перше, я вважаю, що не варто тягнутися до таких книг навмання. Але шукайте ті, які відповідають нашим інтересам або реагують на наші недоліки. Прочитавши кілька заголовків, я наполегливо рекомендую вам не впадати у відчай після одного або кількох публікацій. Я вважаю, що навіть із найзмістовнішого прочитаного можна зробити навіть мінімальні висновки. Наприклад, вам потрібно краще вивчити автора чи певну назву перед покупкою/позиченням.

Не знаю, скільки триватиме моє міні-захоплення цією темою. Безсумнівно, є ще кілька назв, до яких я прагнутиму. Я думаю, що я прочитаю ще кілька книжок і зможу зробити власний підсумок того, які назви, на мою думку, мають сенс, а які повинні стати підпалком для гриля.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: