«Канадські будинки» — котеджі, які швидко зводяться

«Канадські будинки» — котеджі, які швидко зводяться

Велике місто «тисне» на своїх мешканців. Постійно знаходитися посеред багатомільйонного мегаполісу доволі складно. Якщо молодь прагне столичного регіону лише тому, що там є більше шансів реалізувати творчий потенціал, то представники старшої вікової групи, навпаки, намагаються залишити місто.

В таких випадках погляд спрямовується в бік затишних котеджів, розташованих на відстані від шумних транспортних магістралей і переробних комбінатів, що забруднюють довкілля. Саме там, у краю екологічного благополуччя, люди починають розуміти, наскільки прекрасним може бути життя.

Чому немає масового переїзду жителів мегаполісів в заміську зону? Чоловіків та жінок не завжди влаштовує висока ціна питання — повністю готові до заселення будинки коштують недешево. Не завжди для їх купівлі буде достатньо коштів, що залишилися після продажу міської квартири.

Чи можна вирішити цю проблему? Цілком! Оптимізація витрат досягається зведенням житлового будинку на земельній ділянці. Ріелторські компанії реалізують ділянки всередині селищної зони з розвиненою інфраструктурою, до кордонів якої підведені всі необхідні інженерно-технічні комунікації (йдеться про електрику, магістральний газ, водогін, каналізація). Особняк, зведений силами залученої підрядної компанії, обходиться власникам у рази дешевше, ніж готовий до вселення будинок – це очевидний факт.

На котеджі якого типу звертають увагу охочі кардинально змінити місце проживання городяни? Предметом підвищеного попиту на спеціалізованому ринку є так звані «канадські будинки». У процесі їх зведення використовують готові до використання панелі індустріальної готовності, всередині яких розміщено технологічний утеплювач.

Будівництво подібних котеджів більше нагадує гру в конструктор «Лего» гігантських розмірів – бригада монтажників може поставити «коробку» в стислі терміни, буквально за півтора місяця. Арматура та насипні матеріали використовуються переважно для зведення основи будівлі – її фундаменту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Порошенко призвал Зеленского приложить все усилия для участия в саммите НАТО —

65e33f4a7ad87.webp

Фото будинку побудованого за канадською технологією

Очевидною особливістю котеджів, що швидко зводяться, є не тільки простата проведення монтажних заходів. Роблячи ставку на «канадські будинки», у організаторів будівництва з’являється чудовий шанс оптимізувати майбутні витрати. Із чим пов’язана можливість скорочення майбутніх витрат?

До уваги, по-перше, слід брати ту обставину, що плити заводської готовності (бувають стінового та покрівельного типу) оптимально поєднують не тільки механічну міцність, а й малу питому вагу.

Багато в чому вдається відмовитися від зведення надмірно масивного фундаменту – сприймати вагу будинку може і полегшена конструкція стрічкового типу. Співробітники підрядної компанії можуть як купити бетон, ціна за куб якого залежить від марки міцності, так і приготувати його безпосередньо на будівельному майданчику. Повний асортимент всіх видів бетонів можна подивитися на сайті компанії Роялбуд.

По-друге, при використанні конструкцій, що огороджують, доставлених на об’єкт, не потрібно залучати спецтехніку – комплекс монтажних заходів вдається провести підручним інструментом. По-третє, сендвіч-панелі відрізняються малою теплопровідністю – перебувати під захистом можна навіть тоді, коли за вікном лютий мороз.

Проводити роботи з зовнішнього утеплення у випадку з технологічними котеджами, які швидко зводяться, немає ніякого сенсу. Приміщення, що «піднімаються» у відповідність до канонів «канадської технології», оптимально підходять для зведення як заміської дачі, призначеної для проживання в ній влітку, так і котеджу, розрахованого на цілорічне в ньому перебування всієї родини.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: