Тепер російські літаки долітають до Києва за 15 хв – ексочільник МЗС про ситуацію в Білорусі

Тепер російські літаки долітають до Києва за 15 хв – ексочільник МЗС про ситуацію в Білорусі

Володимир Огризко вважає, що кордон став потенційно небезпечним ще на тисячу кілометрів

Ексочільник МЗС (2007-2009) наголосив, що від військових баз, на яких розміщені російські літаки, до України кілька хвилин льотного часу. Про це повідомляє “5 канал”.

 

 

Володимир Огризко вважає, що через ситуацію в Білорусі кордон став потенційно небезпечним ще на тисячу кілометрів.

“Кордон на тисячу кілометрів став потенційно небезпечним. Ми повинні до цього дуже серйозно поставитись”, – зазначив керівник центру дослідження Росії.

Ексочільник МЗС розповів, що нинішня влада має усвідомлювати загрози, що склались, та зосередити зусилля не лише на сході, а й на півночі України.

“Відтак влада має зосередити зусилля не лише на сході, що є логічним і нормальним, а й на півночі. І зробити все від неї залежне, щоб цей кордон не був порожнім. Бо від військових баз, на яких розміщені російські літаки, до кордону з Україною кілька хвилин льотного часу. А до Києва 10-15 хвилин. Це надзвичайно серйозна загроза, і я сподіваюся що наші керманичі усвідомлюють небезпеку з півночі, так само, як зі сходу”, – сказав Володимир Огризко.

Він додав, що економічна незалежність Білорусі скінчилась давно.

“Економічна незалежність Білорусі давно скінчилась. З того моменту як “Газпром” заволодів газотранспортною системою Білорусі, а це сталося не вчора чи позавчора, а вже багато років тому. Власне, економічна незалежність Білорусі похитнулась. А зараз, коли “Роснафта” керує всім тим, що робить нафтопереробка Білорусі, то говорити про якісь серйозні речі не доводиться.

Ексміністр закордонних справ зазначив, що Путіну не цікава зміна прапора над головою в Лукашенка.

“З того, що ми бачимо, аналізуючи ситуацію в Росії, що Путіну насправді зміна прапора над головою в Лукашенка не дуже-то й потрібна. Власне, на сьогодні він досяг багато того, що хотів би. А яким буде прапор в Мінську – російський чи білоруський, для них тепер вже особливого значення не має.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Комік-кандидат Притула насмішив програмою столичного транспорту

 

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: