Чи варто купувати ноутбуки HP?

Чи варто купувати ноутбуки HP?

В цій статті ми розберемо, чи варто купити ноутбук HP, які плюси та мінуси такої покупки. Вибирати завжди непросто, особливо якщо йдеться про техніку. На ринку стільки продавців і марок, що людина недосвідчена в техніці мимоволі замислиться, що ж купити і чим одна марка відрізняється від іншої. Магазини пропонують як товари відомих брендів, так і новачків на ринку, про які кілька років тому ніхто не чув. Розкид цін теж змушує замислитись – на сусідніх полицях можуть стояти товари однієї марки, але з різницею в ціннику 2-3 рази.

Який ноутбук вибрати?

Перш ніж купувати, потрібно відповісти на питання, для яких цілей купується техніка . Для дому, роботи з документами та соціальними мережами достатньо буде бюджетної моделі. Якщо ж передбачається робота в ресурсомістких програмах або використання для комп’ютерних ігор, потрібно продуктивніша начинка.

Ноутбуки HP

Компанія Hewlett-Packard заснована в 1939 році. Спочатку вона займалася інженерним обладнанням, генераторами високої частоти, осцилографами та інженерними калькуляторами. Перший ноутбук у тому вигляді, як ми звикли їх бачити, компанія випустила в 1984 році. У 2002 році фірма поглинула іншого великого виробника мобільних комп’ютерів і ноутбуків — Compaq , розширивши присутність на ринку ноутбуків і наладонних комп’ютерів.

Корпорація постійно розвиває технології, завжди знаходячись у пошуку нових кращих рішень для кінцевого користувача.

Серед виробників портативних комп’ютерів компанія посідає перше місце за кількістю моделей. В основному всі ноутбуки фірми можна розділити за кількома критеріями:

Діагональ екрана: Основних розмірів екрана 3:

  1. 17,3 дюйми (професійні та ігрові ноутбуки).
  2. 15,6 дюйма (найчисленніша категорія, від бюджетних до топових моделей). Ця діагональ популярна у покупців за рахунок ергономіки – пристрої цього розміру зручно носити із собою, водночас екран досить великий, щоб комфортно працювати з ним.
  3. 13,7 та 11,1 дюймів . У такому форм-факторі випускають так звані ультрабуки – потужні та компактні пристрої, акцент у яких зроблено на мобільності.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Преимущества летней резины с учетом технических характеристик

Галузь застосування:

  1. Бюджетні моделі для дому . Пристрої нижнього цінового сегмента. Основна мета виробника – зниження вартості апарату. При складанні використовуються процесори зі зниженим енергоспоживанням і тактовою частотою, а також оперативна пам’ять стандартів DDR3 та DDR. При виготовленні корпусу використовують пластик, також для здешевлення вартості апарату. У бюджетних моделях ноутбуків HP, як правило, два USB порти.
  2. Ноутбуки для бізнесу . Мають продуктивну начинку у вигляді процесорів останніх поколінь із високою тактовою частотою та швидкодією. В якості оперативної пам’яті використовують останній стандарт DDR У пристрої середнього та вищого цінового сегмента компанія встановлює твердотільні накопичувачі, замість звичних жорстких дисків з частинами, що обертаються — це прискорює роботу системи і додатків. При складанні корпусу використовується пластик, а в дорогих моделях сталь та анодований алюміній.
  3. Ігрові ноутбуки . Пристрої, упор в яких зроблено на екстремальну продуктивність та швидкодію. Комп’ютерні ігри вимогливі до ресурсів набагато більше, ніж середній офісний додаток, тому пристрої для геймерів ставлять процесори останнього покоління, збільшений обсяг оперативної пам’яті і продуктивні відеокарти. Підвищена продуктивність означає високе енергоспоживання та нагрівання, тому особлива увага в даних моделях приділена відводу тепла та ефективному охолодженню.
  4. Міні-ноутбуки . Гаджети з діагоналлю екрану 13 дюймів та менше. З метою економії місця у пристроях відсутній привод компакт-дисків. Мінібуки створені для подорожей, при виготовленні корпусів для них використовують метал та алюміній, а як внутрішні накопичувачі диски SSD, яким не страшна тряска.

Плюси марки

  • Надзвичайно широкий модельний ряд . У кожному з сегментів покупець може вибрати модель, яка найповніше задовольнить його переваги. На вибір в одній і тій же лінійці пропонуються пристрої з процесорами різної потужності та різних виробників. Шанувальники фірми AMD знайдуть ноутбук для себе. Ті ж, хто відданий процесорам Intel, також не підуть без покупки.
  • Висока якість складання . Усі моделі портативних комп’ютерів відрізняє якість та надійність складання. Пластик, який використовується в конструкції корпусу, стійкий до механічних впливів, а посилені кріплення петель під екран забезпечать довгий цикл відкриття без поломок.
  • Легкий доступ до вузлів ноутбука , що найчастіше потребує заміни.
  • Можливість модернізації . Якщо необхідно, споживач може збільшити обсяг оперативної пам’яті або поміняти жорсткий диск більш продуктивний.
  • Вбудоване програмне забезпечення HP Support Assistant дозволяє швидко встановлювати драйвера та необхідні оновлення.
  • Вентилятори з низьким рівнем шуму . Інтелектуальне керування режимами роботи вентиляторів регулює оберти залежно від температури процесора.
  • Тачпад із високою точністю позиціонування . Для зручності користувача вікно сенсора зміщене вліво від центру.
  • У ноутбуках серії Elite та ProBook існує можливість встановлення додаткового жорсткого диска – роль основного накопичувача грає твердотільний диск ssd, підключений до роз’єму PCIe. Таким чином, залишається вільним роз’єм SATA3, до якого підійде HDD формату 2,5 дюйма.
  • У пристроях серій Elite та ProBook встановлені високоякісні стереоколонки. Динаміки видають цілком розбірливий звук та складуть конкуренцію бюджетним зовнішнім колонкам.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Скандальне інтерв'ю: Пальчевський відхрестився від своїх слів на російському ТБ (ВІДЕО)

Мінуси

  • Ноутбуки бюджетного сегмента поставляються без встановленої операційної системи . Це означає додаткові тимчасові та фінансові витрати на встановлення та налаштування системи.
  • Двох портів USB може бути недостатньо для підключення пристроїв . Наприклад, підключивши принтер і мишу, користувач не зможе підключити до ноутбука флешку.
  • Ціна ноутбуків бізнес сегмента на 10-15% вища у порівнянні з технікою аналогічних характеристик інших виробників.
  • Пристрої, укомплектовані процесорами AMD, відрізняються підвищеним рівнем нагрівання . Вбудована система охолодження, щоб компенсувати підвищення температури, підвищуватиме оберти вентилятора, що призведе до високого рівня шуму.
  • Моделі з глянцевим покриттям екрану потребують частого очищення поверхні від плям , які заважають роботі. Якщо є можливість, вибирайте екран із матовим покриттям. Ті ж проблеми з глянсовою поверхнею корпусу, щоб підтримувати його в охайному стані, потрібний регулярний догляд.
  • Сенсор відбитків пальця, що встановлюється в ноутбуки середнього цінового сегмента, налаштований на розпізнавання лише двох відбитків пальців .
  • Веб-камери, що встановлюються на пристрої, морально застаріли та мають низьку роздільну здатність .
  • Комбо гніздо для аудіопристроїв (одне гніздо для навушників та мікрофона), не дозволяє підключати одночасно мікрофон та головні телефони.
  • При підключенні гарнітури в об’єднаний аудіороз’єм операційної системи виникають труднощі з визначенням пристрою. Ця проблема пов’язана з драйверами, і може бути вирішена за допомогою їхнього оновлення.

Чи варто купувати ноутбук HP?

Так, безперечно, варто. Висока надійність та якість складання дозволять без проблем користуватися пристроєм не менше 5 років. Якщо фінанси дозволяють, вибирайте моделі середньої цінової категорії.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: