Григорій Козловський так прокоментував перемогу ФК «Рух» у чемпіонаті U19: «Переможний маятник не повинен припиняти свого руху»

Григорій Козловський так прокоментував перемогу ФК «Рух» у чемпіонаті U19: «Переможний маятник не повинен припиняти свого руху»

Григорій Петрович Козловський поділився секретами чемпіонства ФК «Рух»: «Ми не зупиняємося на своїх досягненнях»

ФК «Рух» U-19 другий сезон поспіль став чемпіоном України серед молодіжних команд.

У неділю, 28 травня, відбувся матч за футбольне чемпіонство серед молодіжних команд України. Лаври переможця дісталися львівському ФК «Рух» U-19, гравці якого у виїзному поєдинку з одеським «Чорноморцем» показали фантастичну командну гру.

Як зазначив почесний президент ФК «Рух», відомий львівський бізнесмен і меценат Григорій Петрович Козловський, попередньо привітавши тренерський штаб і всіх гравців, «переможний маятник не повинен припиняти свого руху, а футбольний клуб «Рух» і надалі робитиме все, щоб прогресувати на шляху до найвищих цілей».

Григорій Петрович Козловський, після тріумфу «жовто-чорних» на одеському полі поділився власними міркуваннями успіху ФК: «Хотів би сказати кілька слів про роботу нашої Академії (ФК «Рух»). Минулого року, коли ми стали чемпіонами, було багато розмов, мовляв, чемпіонат був неповноцінним, що це випадковість. Після цього в нас відбулася зміна поколінь — у нинішньому сезоні в команду прийшли нові гравці і ми знову стали чемпіонами України. Щоправда, вже в повноцінному чемпіонаті за тур до його завершення!».

Григорій Петрович Козловський — почесний президент ФК «Рух», львівський бізнесмен і меценат

«Рух» U-19 встановив унікальний рекорд, пройшовши серії в 40 матчів без поразок у Чемпіонаті України. У цьому сезоні «жовто-чорні» перемагали і «Динамо» U-19, і «Шахтар» U-19.

Академія «Руху», створена з подачі та за підтримки Григорія Петровича Козловського, має висококласну інфраструктуру. Тут 24/7 працює необхідна інфраструктура для пошуку та підтримки футболістів, їхньої подальшої профпідготовки та всебічного розвитку. Почесний президент ФК «Рух» наголосив, що розвиток інфраструктури «постійно триває та вдосконалюється».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Про що мовчать Віктор Шакирзян і його команда?

«Ми не зупиняємося на своїх досягненнях. На нас знову чекає зміна поколінь. На нас знову чекає участь у Юнацькій лізі УЄФА. Попереду важкий шлях, але це дуже приємно, що він чемпіонський. Окреме й особливе спасибі хотів би висловити нашим захисникам і захисницям, Збройним Силам України й усім, хто щодня захищає нашу землю від російських загарбників. Ми віримо, що зовсім скоро наші герої подарують нам найголовнішу перемогу для України», — підсумував Григорій Петрович Козловський.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: