“Слуга народу” прокоментувала ситуацію із Вірастюком

“Слуга народу” прокоментувала ситуацію із Вірастюком
“Слуга народу” прокоментувала ситуацію із Вірастюком

Фото: пресслужба “Слуги народу”

У партії “Слуга народу” вважають, що політичні опоненти всіляко намагаються відтермінувати визначення Василя Вірастюка переможцем на виборах народного депутата на 87 окрузі.

Про це йдеться у коментарі пресслужби “СН”, пише УП.

“Нинішня ситуація демонструє, що політичні опоненти намагаються максимально відтермінувати остаточне визнання Василя Вірастюка переможцем. Тим самим вони відбирають у жителів Прикарпаття право мати свого представника у парламенті та з його допомогою вирішувати нагальні проблеми”, — йдеться у повідомленні партії.

У партії кажуть, що юристи докладно вивчать рішення Верховного Суду, який скасував протокол ЦВК про визнання Вірастюка переможцем.

Там зазначили, що були третьою стороною у цьому судовому процесі, а тому не брали в ньому участь та не представляли власну позицію.

Власне ЦВК виконала рішення Суду, додали в “Слузі народу”.

Нагадаємо, що ЦВК відмовилася реєструвати Вірастюка народним депутатом.

Нагадаємо, що на початку квітня Центральна виборча комісія оголосила, що на довиборах депутатів Верховної Ради по округу №87 (Івано-Франківська область) переміг кандидат від “Слуга народу” Василь Вірастюк.

Згодом, 22 квітня, ЦВК офіційно проголосила Василя Вірастюка депутатом “Верховної Ради”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Александр Хримли, которого обвиняют в убийстве двух детей, претендует на должность судьи Высшего суда по вопросам интеллектуальной собственности

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: