Як вибрати якісні запчастини

Як вибрати якісні запчастини

Той факт, що ви знаєте на якій моделі автомобіля ви їздите, не завжди гарантує, що ви купите потрібні запчастини. Радимо, що робити, щоб не помилитись.

Теоретично купувати запчастини самостійно має сенс лише у тому випадку, якщо ви збираєтесь ремонтувати автомобіль самостійно. Якщо ні, то вигідніше замовити купівлю необхідних комплектуючих, адже на відміну від «вуличного покупця», професіонали можуть розраховувати на знижки в кілька десятків відсотків у автомобільних оптовиків.

Пропозиція запасних які пропонує інтеренет-магазин автозапчастин дуже широка. Вона включає безліч рівнів якості і продукти багатьох виробників, що продають дуже якісні замінники. Радимо, як ознайомитись з широким асортиментом запчастин та підібрати їх для свого автомобіля.

При виборі запчастин для більшості автомобілів першим та найважливішим поділом буде рівень якості. Вибір запчастин може змінюватись від запчастин відомих виробників до відновлених деталей. Така різноманітність варіантів забезпечує вільну конкуренцію на ринку запчастин для автомобілів.

Якісний рівень Характеристика Рекомендовано
OE (Оригінальне обладнання) Оригінальні запчастини підписані логотипом виробника автомобіля. Для нових авто, не старше 3 років.
OEM / (Виробник оригінального обладнання) Оригінальні якісні запчастини, які використовуються для комплектації даного автомобіля, підписані логотипом виробника цих деталей. Немає логотипу марки автомобіля. Це також частини, для яких виробник засвідчує, що вони були виготовлені відповідно до специфікацій і стандартів виробника даного автомобіля. Для автомобілів старше 3 років, але не старше 5 років.
OEQ (Оригінальна якість обладнання) Запчастини порівнянної якості, тобто виробництва компанії, яка не постачає запчастини виробнику автомобіля для першої, заводської збірки. Для автомобілів старше 8 років.
Відновлені деталі Найдешевші замінники, виготовлені відповідно до технічної документації та стандартів інших виробників, часто на базі продуктів OEM. Однак їхня пропозиція обмежена лише деякими компонентами. Для автомобілів старше 8 років.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Какое оборудование и ПО нужны для автоматизации склада и логистики

Таким чином, водій може вирішувати, які деталі використовувати при ремонті автомобіля. Навіть якщо автомобіль знаходиться на гарантії, власник може вимагати заміни т.зв. до зразка порівнянної якості, але не оригіналу, і зберігають гарантію на автомобіль. В результаті він не приречений на найдорожчі оригінальні деталі.

Характеристика груп якості запасних частин

Запчастини групи OE

Це оригінальні запчастини, призначені для першої заводської збірки, доступні на авторизованих СТО. І упаковка цих товарів, і сама продукція підписані логотипом виробника автомобіля. Це запчастини найвищої якості та цінового діапазону, що для багатьох водіїв може стати суттєвою перешкодою. У той час як використання запчастин OE або OEM виправдано у випадку нових автомобілів не старше двох років, для автомобілів, які експлуатуються довше, водії можуть успішно вибрати дешевшу заміну.

Запчастини групи OEM

За якістю найбільш близькі до ОЕ групи запчастини ОЕМ групи (іншими словами, запчастини провідного виробника преміум сегменту). Зазвичай деталі цієї групи виробляються на одній конвеєрі з OE. Найочевидніша відмінність між оригінальним та оригінальним обладнанням полягає в тому, що заводи-виробники не мають марки автомобіля, а лише логотип виробника. Це засвідчує, що деталі були виготовлені відповідно до специфікацій і стандартів виробника автомобіля. OEM запчастини можуть становити до 30-40 відсотків. дешевше, ніж клас OE. З цієї причини ми рекомендуємо цю групу якості.

Запчастини групи OEQ

Третя, основна група якості запчастин — група OEQ. Це перевірені бюджетні продукти, значно дешевші за продукцію ОЕ та ОЕМ групи. Їх виробляють спеціалізовані та досвідчені компанії, які займають позиції на вторинному ринку, але не мають амбіцій бути серед постачальників деталей заводського обладнання. Замінники цієї групи протестовані та перевірені в лабораторіях, виготовлені з високоякісних матеріалів та мають відповідні сертифікати. Завдяки великій кількості виробників і широкому асортименту продукції вони характеризуються хорошим співвідношенням ціна-якість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Хто такий подолог, які проблеми він вирішує

Пам’ятайте, що навіть якщо запчастина не оригінальна (не з групи OE), це не завжди означає, що вона буде нижчої якості, ніж куплена у дилера. Може статися так, що виробник запчастин для вторинного ринку, виходячи з досвіду, запропонує більш довговічні деталі, покращені в порівнянні з оригінальними, які часто виходять з ладу. Це стосується, наприклад, компонентів підвіски.

Відновлені запчастини

Відновлені деталі, безумовно, є найкращою альтернативою не лише з фінансових, а й екологічних міркувань, оскільки ми використовуємо компоненти, що були у вжитку. Однак ми повинні бути впевнені, що вони походять із перевіреного джерела, від надійного виробника та були регенеровані відповідно до відповідних стандартів і процедур.

Усі компоненти відновленого виробу підлягають регенерації, тому асортимент продукції обмежений і зводиться до деяких деталей, таких як генератори, стартери та рульові механізми. Послуга з відновлення — це діяльність з відновлення функціональних властивостей зношених або пошкоджених деталей. Це комплексна обробка, в результаті якої деталям повертаються необхідні параметри і властивості, необхідні для подальшої роботи. Він використовується особливо, коли немає нової, запасної частини або коли вартість відновлення нижча, ніж нова частина, а також коли відходи шкідливі для навколишнього середовища. Регенерація – це ще й данина екології виробниками. Це дозволяє уникнути непотрібної утилізації цих компонентів, що не зношуються або дуже мало зношуються.

Більш того, при поверненні знятого елемента з автомобіля (так званого сердечника) можна заощадити до 30-40 відсотків. ціни завдяки поверненню застави за стару частину.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: