Як правильно вибрати хостинг для сайту в Україні?

Як правильно вибрати хостинг для сайту в Україні?

Обираючи хостинг, варто розглянути надійних постачальників послуг з України. У країні їх чимало і кожен із них може забезпечити низку переваг. У цьому матеріалі ми розберемось із вибором хостингу для сайту та розгляном основні крітерії вибору послуг.

Заодно підтримується економіка країни, що у нинішній ситуації дуже важливо. Що ж до ризиків, пов’язаних з війною, то всі вони практично рівні нулю. Адже український хостинг використовує не лише місцеві сервери, а й потужності, розташовані в Європі.

Як підібрати правильний хостинг?

Високий аптайм – це перше, на що потрібно звернути увагу під час вибору провайдера. Величина характеризує час, протягом якого сервер стабільно присутній у мережі та забезпечує безперебійну роботу інтернет-ресурсу. Оптимальним показником вважається 99,8-99,9%, оскільки максимальної цифри досягти просто неможливо.

Другим за важливістю критерієм є технічна підтримка. Допомога фахівців потрібна як новачкам, так і досвідченим клієнтам. Тому роботу цього відділу варто перевірити заздалегідь. Потрібно лише поставити будь-яке питання спеціалістам через спеціальну форму. Їхня відповідь покаже рівень професіоналізму та дозволить зробити висновок про якість хостингу в цілому.

Ще одним важливим фактором є можливість розширення можливостей на хостингу. Перш ніж вибрати хостера, необхідно подумати про масштабування проекту в майбутньому. Якщо така ідея є, потрібно заздалегідь уточнити у постачальника, чи можливе збільшення ресурсів без призупинення роботи хостингу. Поцікавитись можна також можливими приємними бонусами. Серед них:

  • автоматичне встановлення системи керування (CMS) відповідного типу;
  • тестовий період (клієнт може повернути гроші за цей час, якщо хостинг не підходить);
  • панель керування для інтуїтивного адміністрування сервера (платна або безкоштовна).

Як доповнення також можуть пропонувати конструктор сайтів, що дозволяє легко створити невеликий інтернет-магазин або сторінку без відповідних знань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Как сделать самогон: руководство для производителей кукурузного самогона

На які параметри звернути увагу?

Основним орієнтиром для кожного користувача мають бути потреби та особливості проекту. Важливо визначити, чи потрібні розширені можливості для завантаження великого обсягу інформації, чи буде висока відвідуваність, а також наскільки важким є сам інтернет-ресурс. Крім цього, варто заздалегідь вибрати певний вид хостингу.

Провайдери можуть запропонувати оренду місця на сервері, повноцінний виділений сервер та інші варіанти послуг. Фізична адреса центрів, де розташовані потужності, також має значення. Незважаючи на те, що інтернет робить несуттєвими будь-які відстані, географічний фактор все ж таки потрібно враховувати. В майбутньому це дозволяє досягти відмінних результатів.

Якщо, наприклад, проект спрямовано на цільову аудиторію з Америки, краще вибирати хостинг США. У цьому випадку в американських відвідувачів сайти проекту працюватимуть швидше та ефективніше. Ця закономірність також поширюється на інші країни.

Виділений віртуальний сервер (VPS/VDS)

Є досить потужним рішенням, яке підходить для великих проектів. VPS можна охарактеризувати як імітацію звичайного сервера, що оснащений диском, ОС та повноцінним процесором. VDS можуть розміщуватися на одному фізичному сервері або у хмарі. У цьому випадку кожна така машина може використовувати ту кількість ресурсів, яка потрібна для конкретного проекту без зайвих витрат на цілий фізичний сервер.

Купити віртуальний сервер зазвичай доречно, якщо потрібно постійно докуповувати місце на віртуальному хостингу або з’являється необхідність встановлення особливого програмного забезпечення. Загалом таке рішення вигідне з кількох причин:

  • розширені можливості щодо кількості проектів, які потрібно хостити;
  • отримання спеціальних прав на налаштування та перезавантаження хостингу;
  • можливість створення власної системи безпеки.

Користувачі можуть також використовувати будь-яку ОС або навіть кілька таких систем.

Віртуальний хостинг

Є ідеальним рішенням для невеликих проектів та користувачів без досвіду адміністрування інтернет-ресурсів. Якщо розглядати конкретні категорії, віртуальний хостинг підійде для порталів, блогів або інтернет-магазинів. Серед переваг можна виділити:

  • простоту використання;
  • доступну вартість;
  • достатній рівень потужності.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  1xBet: россияне не платят налоги и работают через нелицензированный сайт

Але користувачам важливо знати, що віртуальний хостинг передбачає розміщення на сервері відразу декількох облікових записів. У цьому випадку немає розширених прав на встановлення або перезавантаження системи. Якщо жоден з цих варіантів не підходить, можна розглянути повноцінний фізичний сервер, що передається в оренду. Він відкриває необмежені можливості та повну свободу дій для  великих проектів.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: