Як правильно замовити візитку?

Як правильно замовити візитку?

Для того, щоб створити ефективні візитки, варто визначитися з їх призначенням та цільовою аудиторією. Кому, де і з якою метою ви плануєте вручати візитні картки? Відповіді на ці запитання допоможуть розробити вдалий дизайн та виділити бюджет для виготовлення візиток.

Поліграфія «ВІЗИТКА•КОМ» пропонує розробку дизайну та друк різних видів візитних карток. До ваших послуг — досвідчені менеджери та креативні дизайнери, які допоможуть зробити найбільш вдалий вибір та втілити творчі ідеї в життя. Замовити друк візиток в друкарні Візитка КОМ.

Які види друку використовуються для візиток

Найбільш поширені та популярні сьогодні стандартні візитні картки, виготовлені за допомогою офсету. Це двосторонні кольорові візитки, надруковані на крейдованому папері та покриті глянцевим лаком з одного боку. Це високоякісна продукція, яку можна замовити тиражом від 1000 екземплярів. Частіше за все, в одному тиражі об’єднуються замовлення декількох (або багатьох) клієнтів, що дозволяє виготовити візитки за один-два тижня.

Термінові замовлення візитних карток виконуються за допомогою цифрового друку. Такий тираж може включати від ста екземплярів продукції, але його вартість буде майже такою, як і у тисячі екземплярів збірного офсетного друку. Перевага цифрового способу — терміновість: отримати свій тираж ви зможете за один день або навіть за кілька годин.

Візитні картки преміального класу замовляють солідні бізнесмени та керівники великих підприємств. Для створення таких візиток використовують різні способи друку, технологію тиснення, спеціальні покриття, дизайнерський папір. Також для преміальних візиток застосовують різні техніки оздоблення, виготовляючи дійсно ефектні унікальні картки.

Залежно від призначення виділяють наступні види візиток:

  • ділові;
  • корпоративні;
  • особисті;
  • рекламні.

Візитні картки будь-якої категорії можна замовити у односторонньому або двосторонньому варіанті, з матовою поверхнею або глянцевим покриттям. Ми пропонуємо замовникам уже готові шаблони, розробку оригінального дизайну, виготовлення візиток за макетом або ідеями клієнта.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Наружная фасадная плитка - виды и цены. Какую фасадную плитку выбрать?

Поради щодо оформлення візиток

Розробка дизайну та визначення всіх деталей оформлення — важливий етап у створенні візитних карток. Багато чого залежить від креативу дизайнера та особистих побажань замовника. Проте існує декілька універсальних рекомендацій:

  1. Ділові та корпоративні візитки варто оформлювати у нейтральних теплих тонах. Люди творчих мистецьких професій можуть використовувати більш яскраву колірну гаму.
  2. Для друку тексту обирайте чіткий, добре видимий, зрозумілий шрифт, який не напружує зір і легко читається.
  3. Контактні дані та найважливішу інформацію варто виділити жирним шрифтом.
  4. Якщо ви хочете співпрацювати із зарубіжними партнерами, замовляйте декілька комплектів візиток на різних мовах.
  5. Оптимально розмістити назву компанії, дані представника та контакти з лицьового боку візитки. Зворот може вміщувати схему проїзду, стислий перелік послуг, графік роботи тощо.
  6. Якщо ви хочете, щоб ваша візитна картка була унікальною та добре запам’ятовувалась, варто розробити для неї ексклюзивний дизайн.

Замовити якісні візитні картки на вигідних умовах

Якщо вам потрібні ефективні візитки, звертайтесь до фахівців нашої типографії Максимум Сервіс. У найкоротші терміни максимально якісно та недорого ми виготовляємо друковану продукцію за шаблонами або за індивідуальним замовленням.

При необхідності ви вже сьогодні можете замовити візитки онлайн на вигідних умовах у потрібній кількості. Ми надрукуємо візитні картки для будь-яких професійних чи особистих цілей, забезпечимо оригінальний дизайн, високу якість друку та матеріалів. Контакти друкарні Візитка КОМ.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: