Як підготуватися до тестування та вступу до вищого навчального закладу

Як підготуватися до тестування та вступу до вищого навчального закладу

Навчання на бюджеті та здобуття престижної професії можливі завдяки успішному проходженню зовнішнього незалежного тестування. Така перевірка знань є обов’язковою умовою для всіх, хто одержує атестат про закінчення середнього навчального закладу. Сучасний навчальний центр Грант за посиланням https://znogrant.com.ua/ допомагає підготуватися до іспиту на найвищому якісному рівні. Учні розподіляються за невеликими групами з урахуванням рівня знань. Використання індивідуальної методики дозволяє досягати найкращих результатів.

Зміни у проходженні тестів

Добре організована підготовка до ЗНО забезпечує швидке засвоєння матеріалу. У зв’язку з воєнними діями цього року замість ЗНО проводитиметься національний мультипредметний тест (НМТ), який складається з української мови, математики та історії України. По кожному з цих блоків у комп’ютерному онлайн-тесті буде по 20 завдань. На виконання завдань приділяється 120 хвилин.

Коли будуть виконані всі завдання НМТ, учасник тестування отримає бали та дізнається про свої результати для подальшого вступу до навчального закладу. Даний тест є такою ж оцінкою знань, що і ЗНО, але відрізняється за формою. При визначенні способу тестування фахівці враховували безпеку проведення та створення рівних умов для всіх учасників.

Особливості підготовки до тестування

Таким чином, курси підготовки до ЗНО практично не відрізняються від підготовки до НМТ, тому що завдання складаються за однією програмою. Різниця полягає лише у зміні принципу оцінки. НМТ є спрощеним варіантом, кількість предметів зменшено. Предмети однакові незалежно від обраного напряму навчання майбутнього фахівця.

Пропонована ЗНО підготовка у спеціалізованому навчальному центрі включає кілька етапів:

  • безкоштовні пробні заняття;
  • розподіл учнів за групами;
  • проходження теоретичної та практичної частини із повторенням програми 5-11 класів;
  • виконання роботи з текстами та структурою з метою швидкого орієнтування у завданнях;
  • перевірку знань та навичок з використанням двох пробних тестів у грудні та на початку травня;
  • проходження двох контрольних зрізів у листопаді та березні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Ролети день-ніч: переваги

Пробні тести та контрольні зрізи ретельно аналізуються, також здійснюється робота над виявленими помилками. Учень налаштовується на швидке та грамотне виконання завдань, досвідчені викладачі супроводжують абітурієнта на кожному етапі підготовки.

Познайомитись з викладачами та своєю групою можна вже на пробному безкоштовному занятті. При формуванні груп відіграють роль рівень знань майбутніх студентів та обраний розклад занять.

Забезпечення якісного результату

Після підготовки у навчальному центрі зовнішнє незалежне тестування, тобто ЗНО чи НМТ проходить без особливих труднощів для випускника. Важливе значення мають командна робота у процесі навчання та вільне спілкування з викладацьким складом. Кваліфіковані фахівці знають усі тонкощі проходження тестів, допомагають студентам скласти іспит максимально ефективно.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: