Виготовляємо ящики для меблів своїми руками

Виготовляємо ящики для меблів своїми руками

Якщо дотримується певних інструкцій, то легко можна зібрати висувні ящики для меблів своїми руками. У цій статті ми дамо таку інструкцію. Можна, звісно, ​​придбати готові ящики, але не завжди є потрібний розмір.

Виготовлення меблів має свої особливості. Для початку слід вибрати матеріал, з яким працюватимете.

Ідеальним набором буде ДСП для бічних стінок та ДВП для днища. Також нам знадобиться комплект напрямних.

Коли розібралися з комплектуючими, переходьте до наступного етапу – складіть план-креслення.

Якщо у вас є досвід роботи з комп’ютерними програмами, можна встановити спеціальні програми для конструювання та розрахунку меблевих елементів. Якщо ви від цього далекі, можете просто взяти звичайний аркуш паперу і намалювати ескіз майбутнього виробу. Потім за ескізом «розібрати» виріб на складові та відзначити місця кріплення. А потім визначити розміри кожної деталі.

І так, для початку слід поміряти ширину ніші, в яку ми монтуватимемо ящик. Від цього розміру забираємо 26 мм, це і буде габаритна ширина ящика. Це місце потрібне для того, щоб була можливість встановити меблеві напрямні якраз по 13 міліметрів на кожну сторону.

Потім слід поміряти глибину шафи. Це потрібно не тільки що б знати довжину ящика, але і для того, щоб правильно підібрати напрямні. Вони бувають завдовжки від 250 до 800 мм. Залиште невеликий запас. Не завжди можна підібрати необхідну довжину виробу. Може навіть доведеться трохи зменшити довжину скриньки.

Після цього вибираємо висоту бічних бортів. Тут все залежить від конструктивної особливості тих меблів, з якими ви працюєте. Єдине, що можна порадити в цьому випадку – орієнтуйтеся на висоту фасаду, висота бортиків має бути меншою на 40-50 міліметрів. Це не лише для естетичного вигляду. Цей зазор допоможе нам якщо ми раптом припустимося помилок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Адвокат з цивільного права у Рівному

Для збирання готового виробу слід підготувати інструмент. Зробити це слід заздалегідь, щоб під час роботи не було пауз, під час яких ви шукатимете щось потрібне для роботи.

Перелік інструменту та матеріалів:

  • Електродриль та шуруповерт. Якщо вирішите використовувати тільки шуруповерт, то дивіться що він був великої потужності і міг свердлити.
  • Електролобзик. Потрібний для акуратного розпилювання матеріалу.
  • Рулетка, рівень, кут, лінійка та олівець.
  • Будівельний ніж.
  • Кріплення – шурупи і саморізи.
  • Напрямні.
  • ДСП та ДВП.

При виборі матеріалів вибирайте лише якісні.

Тепер ви готові зібрати свою першу ящик для меблів.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: