Вхідні та міжкімнатні двері — загальні вказівки правильного вибору

Вхідні та міжкімнатні двері — загальні вказівки правильного вибору

Вхідні двері є дуже важливим архітектурним елементом будь-якого приміщення, тому що з естетичного погляду це одне з перших, на що звертаєш увагу. Безпека є ключовим фактором, тому вибір якісних матеріалів та надійних запірних механізмів, здатних протистояти вторгненню, є обов’язковим.

Сучасна промисловість пропонує безліч варіантів, тож кожен може обрати собі двері на замовлення до смаку та до власного інтер’єру, особливо якщо дотримуватись певних правил. Чому це варто взяти до уваги? Тому що тільки так можна створити єдиний гармонійний простір.

Критерії вибору моделі

C6HkSWvUqbnk1Mv036cEN6yZYU_pWeeoz1G-kyxumz56WsCiBZJNLkvGv5nycQ1mzHr-E69q2ss9MCzK7b372G5J4Zyc4HXHyi5c6gun95-KpcrTZuzSjTRxQCLQUbyK1YYQfJ8L7ANx9O63_Fei4t11NJW2OT7QFJqwLktQIKHLpso4LgSHqcLldUHn4Q

Двері вхідні своєю основною функцією мають забезпечення житла від несанкціонованого проникнення. Але, окрім того, вони мають не допускати в нього холод, вітер, шум і запахи з вулиці. Для того, щоб обрана модель якнайкращим чином впоралась з поставленими завданнями, найчастіше покупці обирають сталеві вхідні двері. Такі моделі також доступні у досить різноманітному оздобленні — від яскравих фарб до натуральної деревини.

Водночас міжкімнатні двері є частиною загального інтер’єру будинку, тому вони повинні бути стильними та зручними, бо основне завдання — зонування помешкання. Поверхня таких дверей може бути шпонована або ламінована, скляна або виготовлена з натурального дерева — в залежності від функцій, на неї покладених. Наприклад, скляні двері виглядають більш естетично в той час, як дерев’яні версії надійніші та більш енергоефективні.

Основні правила вибору дверей

6wR98QbpVhRydUucC_QbaS4ojFW1sUJefb_rRVWomW4-eFgzZ779KC8BeMkZwIB69OAI6fCklzNHuf1hxi3NptAAMmiGNiUDSMrNxKMY5ZRHva33XzNHk88xBChfug3qahKW2W_v3duCgJFBjkpQsJwdEePdtGY7PzVgPtDsRZxQOwAj4e-MAPJKiNUoUQ

Найголовніше, що слід взяти до уваги, купуючи обрані моделі — вхідні двері повинні бути  виконані в одному стилі з міжкімнатними, щоб вони не створювали дисгармонії з іншими внутрішніми складовими. Звичайно, вони не можуть бути зовсім однаковими, але варто витримати одну лінію оздоблення, орієнтуючись на загальний стиль будинку або квартири.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Зламати суддівське свавілля. Почніть з аксіоми тримання під вартою

Загалом, дизайнери рекомендують дотримуватися таких правил:

  • обрати міжкімнатні вироби, що збігаються за кольором, малюнком та текстурою з внутрішньою стороною вхідних;
  • створити один стиль у всьому будинку, обравши міжкімнатні полотна ще до того, як будуть обрані вхідні двері;
  • дотримуватися одного тону і стилю у всіх компонентах внутрішнього оформлення, щоб не було дисгармонії на тлі загального інтер’єру;
  • дотримуватися колірної гармонії, зважаючи на правильне поєднання кольорів у дверному дизайні. Саме це може бути одним із ключових моментів, що впливає на загальний дизайн приміщення та його комфортність. При цьому не обов’язково повністю повторювати саме колір — якщо вхідна модель білого кольору, то його можна додати до міжкімнатних користуючись аналогічною фурнітурою, або зробити однаковим лише колір панелей.

Щодо загальних рекомендацій — варто звернути увагу на світле полотно, яке завжди виглядає спокійно та цікаво. Найкраще рішення — це світлі тони вхідних та міжкімнатних дверей, які можуть гармоніювати з більшістю відтінків на палітрі кольорів. Якщо ж вибір зупинився на темному кольорі — обов’язково урегулюйте інтер’єр шляхом освітлення, щоб приміщення не здавалось надто похмурим. Освіжити традиційні форми можна за допомогою декоративних вставок — це буде досить стильно та сучасно.

Якщо ж так сталося, що всі дверні полотна у помешканні різні, то можна додати до них щось спільне. Це можуть бути оригінальні ковані елементи, дзеркало чи скло. Майте на увазі, що дзеркало візуально розширить площу кімнати.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: