Способи економії чорнила при друку фото

Способи економії чорнила при друку фото

Експлуатація струменевого принтера часом б’є по гаманцю і особливо це відчувають ті, у кого є необхідність друкувати багато і часто. Якщо ж постійно доводиться працювати з кольоровою графікою або фотографіями, то витратні матеріали взагалі закінчуються в одну мить і тоді мимоволі виникає питання, як їх заощадити.

Як заощадити чорнила для принтера на друку фотографій?

Найчастіше таким питанням задаються ті, хто до сих пір купує дорогі одноразові картриджі, адже в них обмежений обсяг чорнила і їх треба міняти, як тільки витратився один з кольорів. Якщо вам знайома подібна ситуація і ви шукайте з неї вихід, то спробуйте дотримуватися наших рекомендацій по експлуатації пристрою під час роздруківки знімків:

  1. Друкуйте стільки, скільки треба. Потрібна одна фотографія? Виставляйте в налаштуваннях один екземпляр. Якщо хочете зробити тестову копію, тоді зменшіть її в розмірі і поміняйте режим з «високої якості» на «чернетка». При бажанні подивитися, як перенесуться на носій кілька фото, роздрукуйте контактну смужку.
  2. Зменшуйте насиченість. Як виявилося, чим менше показник насиченості, тим менше витратних матеріалів потрібно для отримання картинки. Звичайно, ця порада не підійде тим, хто використовує друк в комерційних цілях і професійно займається фотографією, графікою або дизайном. У домашніх же умовах їм сміливо можна користуватися.
  3. Включайте монохромний режим. Насиченість взагалі можна прибрати до нульового показника і тоді принтер видасть вам чорно-біле зображення, а значить, не буде використовувати кольорові чорнила, які придбати можна на сайті: mak.trade/chernila-dlya-printera/. Останнє, щоправда, залежить від моделі принтера, тому краще вимкніть витрати фарби певного кольору через меню налаштувань.
  4. Знижуйте показник дозволу друку. Це може змінити якість, але чим менше точок на дюйм, тим менше вам буде потрібно чорнила. Під час роздруківки знімків для сімейного альбому можете поекспериментувати, зробивши це через налаштування принтера або будь-яку з програм для редагування зображень.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Корейские шампуни и декоративная косметика для лица в интернет-магазине Ulitka Beauty

Якщо всі ці поради не сильно допомагають економити фарбу і вам все одно доводиться регулярно купувати оригінальні картриджі, тоді просто замініть їх на альтернативні витратні матеріали. Для тих, у кого є необхідність друкувати у великих обсягах, спеціально створили СБПЧ. Вони купуються раз, а потім лише заправляються в міру необхідності. Відмінність системи безперервної подачі чорнила від перезаправних картриджів в тому, що вона має донорні ємності збільшеного обсягу, тому доливати в неї чорнила доведеться вкрай рідко, хоча це буде залежати від того як багато ви друкуєте.

На сайті Mak.trade ви можете знайти чорнила до будь-якої моделі принтера таких виробників як Epson, HP, Canon і більше не думати, як заощадити чорнила. Вони доведуть вам, що кольоровий друк може бути доступний кожному, а експлуатація принтера — вигідною. При виникненні питань або труднощів у виборі витратних матеріалів, ви завжди можете звернутися до операторів техпідтримки або онлайн-консультантів.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: