7 особливостей правильного тактичного одягу

7 особливостей правильного тактичного одягу

Сьогодні вибір тактичного одягу не обмеженний, адже нові бренди та стилі з’являються щодня.

Як розумний, але ощадливий споживач розуміє, на що звертати увагу та максимізувати те, що він отримує за свої важко зароблені гривні?

Щоб відповісти на це питання, перше, що потрібно зрозуміти, — це ваші потреби?

Ви правоохоронці, військові або охорона? Ви любитель спорту на відкритому повітрі , інструктор або просто прихильник стрільби? Після того, я ми дізнаємось, що нам потрібно, ми можемо розпочинати пошук відповідного одягу. Що впливає на перевагу одного бренду над іншим? Шукаєте зносостійкість та довговічність? Можливо, вартість є визначальним фактором.

Тканина

Перше на що треба звернути увагу це одяг з високотехнологічних синтетичних тканин, а не традиційного бавовняного полотна. Він краще вбирає вологу і зберігає комфорт в широкому діапазоні клімату, ніж у більш важкій бавовняній тканині. Те ж саме стосується сорочок на гудзиках та верхнього одягу, наприклад, піджаків з м’якої та твердої оболонки .

Синтетична тканина краще переходить від клімату до клімату, довше зберігає свій колір і її легко можна прати під час подорожі.

Підходить

Ви коли — небудь замислювалися, чому недорогі захисні окуляри витісняють дорогі сонцезахисні окуляри? Вся справа в придатності. Люди почуваються в них більш комфортно, тому вони частіше носять їх постійно. Тактичний одяг — це те ж саме: якщо посадка не підходить, людина, швидше за все, перейде до іншого бренду чи стилю.

ЦитатиНезважаючи на те, що місткий тактичний одяг повинен добре підходити, а штани повинні залишатися зручними на талії навіть під вагою пояса з пістолетом, бути місткими, але не надмірно мішкуватим.

Важливо вибирати штани, які виглядають на вечері так само доречно, як і в повсякденні, тому що це реальність роботи: часто доводится спілкуватися з різними людьми, перш ніж повернутися до дому чи готелю, щоб переодягнутися. Крім того не варто привертати до себе увагу накшталт «Гей, перевір мене, я такий тактичний і, напевно, ношу пістолет».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  История игровых фигурок

Праві кишені

Кишені — це необхідність, будь то ключі від автомобіля, кишеньковий ніж, запасні журнали або просто просунути руки. Коли кишені не поміщаються зі звичайними речами або оббиті матеріалом, який не підтримує тих предметів, які вони призначені бо вони марні. Тож я шукаю практичного дизайну кишень на одязі. Мені не потрібно занадто багато, але вони мені потрібні, щоб утримати те, що вони мають намір тримати. І вони потрібні мені в хороших місцях, де я можу легко дістатися до вмісту.

Правильні кольори

Був час, коли тактичний одяг був лише у військових кольорах, що обмежувало наш вибір тим чи іншим ароматом OD зеленого кольору, кольору хакі або камуфляжу. Оскільки тактичний одяг став більш популярним для правоохоронних органів, ми побачили додавання чорного та темно -синього.

ЦитатиСьогодні людям, які носять певну версію тактичного одягу, потрібно безперешкодно вписуватися в оточення, будь то вимоги до роботи, безпека чи просто бажання не виділятися, як дуже тактичний біль.

Це породило такі кольори, як койот -коричневий, плоска темна земля та інші. За останні кілька років багато спецпризначенців тяжіють до менш традиційних тактичних кольорів. Коли людина спілкуюється після роботи, краще не виділятися, а не виглядати тактично чи військово.

Правильний вигляд

Вигляд тактичного одягу синхронізується з усіма іншими особливостями. Насправді, вони часто завершуються створенням образу, але іноді погляд, більш підходиь щось сучасне. Менш тактичне, але такий само функціональний. Люди відходять від вічного, безформного вигляду загальноприйнятого тактичного одягу, і все більше захоплююся менш тактичним, але більш практичним одягом. Це те, над чим Проппер працював довгий час. Одяг Propper дозволяє  працювати на полігоні або на виставковому майданчику, а потім прогулюватися гірським хребтом або в лісі, і все це із комфортом та стилем. Для закордонних подорожей у інші країни, це особливо важливо, тому що якщо ви не військові, ви не повинні виглядати як військові, а коли ви це робите, ви, як правило, привертаєте небажану увагу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Особливості матраців з кокосовою койрою

Правильні властивості

Обговорення правильних функцій після дотику до всього іншого може здатися зайвим, але функцій є не тільки кишенями та кольорами. Прості, часто відхилені компоненти можуть зробити пару штанів більш зручною, м’яку оболонку більш практичною за несприятливої ​​погоди, або чоботи виділяються на тлі конкурентів.

ЦитатиДосвідчені військові або правоохоро не тільки цінують дрібниці, але й шукають їх, перш ніж розглянути покупку.

Прості речі, такі як розміщення петлі на поясі, кнопка проти застібки на поясі, вага матеріалу м’якої оболонки та те, як його візерунок дозволяє акуратно висіти на тілі, або простір у коробці для ніг та якість устілки у пару чобіт може означати всю різницю.

Довговічність

Крім усього іншого, тактичний або прохолодний тактильно одяг повинен мати міцність, щоб витримати навколишнє середовище, яке рекламує виробник. На жаль, я знаю з досвіду, що багато хто просто не витримує галасу. Неприємна річ у тактичному одязі полягає в тому, що вона, як правило, не виходить з ладу, поки ти не опинишся десь у світі, де ти не можеш просто переодягнутися або вибігти і купити щось інше, коли рвуться штани, розпадаються чоботи або шматок, стійкий до погодних умов. одяг для холодної погодивикликає переохолодження. Крім стилю, фасону, кольору та тканини, найкращим випробуванням для мене є міцність.

На завершення

Тканина, облягання, зовнішній вигляд, особливості та довговічність — не єдині фактори, які слід враховувати при закупівлі тактичного одягу, але дце є одними з найважливіших. Існує багато варіантів вибору, і більшості з них вистачить для загального використання, але якщо ваш вибір одягу-це те, на чому ви базуєте своє особисте благополуччя, зробити правильний вибір дуже важливо. Пам’ятайте, що одяг — це більше, ніж просто модне висловлювання. Це найважливіший захист для того, щоб ви залишалися сухими, теплими чи прохолодними, комфортними та здоровими. Якщо ви раб моди, заощаджуйте свої гроші та продовжуйте робити покупки у торгових центрах заводу. Але якщо ви використовуєте одяг за призначенням, тоді інвестуйте у потрібні бренди і не оминайте увагою дрібниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Переклад польською

Джерело: https://voenmag.com.ua/ua/g3817698-odezhda

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: