The Last of Us – гра-легенда, якій вже стукнуло 10 років! 💥

The Last of Us – гра-легенда, якій вже стукнуло 10 років! 💥

The Last of Us: як це було?

Ще за часів, коли PS3 вважалася одною з найкращих на ринку консолей, на неї виходило дуже багато різноманітних ігор, в які просто неможливо повірити. І ексклюзив для PS – The Last of Us стала саме такою грою, що випередила час і дала безліч емоцій фанатам геймінгу. Розробниками виступили Naughty Dog, які відомі за серію ігор Uncharted, і вони дуже гарно зробили свою роботу.

В них вийшла не просто гра, а цілий атракціон, на якому The Last of Us катає гравця упродовж всього сюжету. Та кількість поворотів та неочікуваних моментів, які чекають на гравця – просто неймовірна. Особливо, якщо прийняти до уваги, що на дворі 2013 рік і тоді виходило не дуже багато проривних ігор. Тільки нещодавно ми забавляли себе у іграх Prototype, Crysis, які були дуже вимогливими до заліза твого ПК. 

На думку 1win The Last of Us тоді не тільки показала, що нас очікує ще дуже багато цікавого у світі розробки ігор, а ще й подарувала емоції тисячам фанатів PS у кожній точці земної кулі. Не випадково про цю гру згадують і по сьогодні, не дивлячись на те, що їй вже виповнилось 10 років, і це просто неймовірно!

Чим саме захопила фанатів The Last of Us?

1він непогано попрацювали і звісно провели деякий час за грою у цей шедевр і ми можемо поділитись з вами своїми враженнями. Така дата змусила нас зіграти у The Last of Us знов і нам є що розповісти про неї. Гра починається, як простісінька собі гра-шутер на один вечір, аж раптом гравцю показують такий поворот сюжету, що він не може оговтатись ще певний час.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Как осуществить вход в Пин Ап, возможности и условия

Саме за це і полюбили цю гру на думку 1win, хоча може не лише за це? Авжеж тематика зомбі апокаліпсису на той час лиш набирала обороти і саме 2013-2014 роки стали піком цього інтересу. Саме тому гра так почала цікавити усе геймінг ком’юніті, бо в цьому випадку ми бачимо не щось окреме: гарний сюжет чи кльовий геймплей, тут ми можемо спостерігати тандем цих якостей. 

Гарним прикладом того, що тема зомбі і сьогодні популярна, наприклад, онлайн слоти на https://1win.kiev.ua/. Щоправда там ви можете не тільки провести час в ігрових автоматах з тематикою зомбі, а й виграти реальні гроші без будь-яких проблем. Чудовим прикладом слугує Zombie Slot Deluxe, який також користується підвищеною увагою зі сторони поціновувачів онлайн казино, де можна виграти грошові кошти.

Отже 1win бк стверджує, що успіх такої гри, як The Last of Us також пов’язаний із тематикою гри – зомбі. Люди і сьогодні цікавляться таким жанром у кіно чи іграх, і це завжди буде цікаво, бо це небезпечно і додає неабиякого адреналіну.

Інтерес від юних фанатів ігор є і зараз і 1win сайт вважає, що порт гри на пристрої Андроід і IOS вже не за горами, адже гра вже пережила так званий Remaster і тепер готова захопити твій мобільний телефон.

Чи можна назвати The Last of Us легендою?

Давайте відповімо на цікаве запитання, чи дійсно ми можемо так високо оцінювати творчість розробників із Naughty Dog і називати The Last of Us одною з найкращих ігор за два останніх десятиріччя. Мабуть, що так, на думку 1він, ця гра визвала фурор у свої часи і зараз, якщо хтось тільки знайомиться з іграми на PS, то йому обов’язково радять зіграти саме у «Останній з нас».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Роль тенденций социальных сетей в популярности контента

Тут ви можете виграти не тільки безліч емоцій, а й пережити дуже багато складних моментів з персонажами. The Last of Us показує, що стосунки між двома людьми можуть бути сильніше бажання допомогти усій планеті. Ти розумієш, що гроші нічого не вирішують в тих ситуаціях, в яких опиняються головні персонажі. На думку 1він, творіння Naughty Dogs ще дуже довго буде виховувати все більше поколінь геймерів, саме тому її можна назвати легендою у світі геймдеву!

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: