Віталій Портников: Це був не протокольний візит

Віталій Портников: Це був не протокольний візит
Віталій Портников: Це був не протокольний візит

Вже зараз можна сказати, що візит американського державного секретаря до української столиці був аж ніяк не протокольним візитом

І не тільки тому, що він проходив перед можливою зустріччю американського і російського президентів – і в цій ситуації американському керівництву було важливо і продемонструвати підтримку України, і обговорити з українським керівництвом загальні підходи до проблем напередодні переговорів з Путіним. Але ще й тому, що американська адміністрація під час цього візиту продемонструвала, що для неї є важливим в Україні. Причому продемонструвала публічно.

Важливий сигнал – зустріч держсекретаря із керівниками парламентських фракцій. Цим Блінкен вигідно відрізняється від Зеленського, який продовжує навіть у ситуації необхідності досягнення національної єдності лаяти своїх попередників і займатися наклепами на них в надії догодити люмпенізованому й проросійському електорату.

Важливий сигнал – зустріч із предстоятелем Православної церкви України в ситуації, коли влада намагається дистанціюватися від найбільшого цивілізаційного досягнення останніх десятиліть в надії догодити виборцям з Московського патріархату і прихильникам “русского мира” в Україні.

Важливий сигнал – квіти захисникам України, ще одне нагадування про російську агресію проти нашої країни.

Важливий сигнал – нагадування про важливість корпоративного управління на тлі розповідей Зеленського про його реформаторські успіхи. Це означає, що цивілізований світ гідно оцінив брудний трюк української влади зі зміною керівництва “Нафтогазу” і не збирається закривати на це очі. Ну і, звичайно ж, нагадування про олігархів, які плодять корупцію.

А важливий сигнал від Зеленського – це Єрмак поруч із ним на переговорах одразу ж після публікації розмови із Джуліані. Цей сигнал Блінкен, звичайно ж, помітив.

Copyright © 2021 | WordPress Theme by MH Themes
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Все о зимних шапках

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: