Блінкен хоче почути від українських активістів те, що не почув від Зеленського

Блінкен хоче почути від українських активістів те, що не почув від Зеленського
Блінкен хоче почути від українських активістів те, що не почув від Зеленського

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що хоче почути думку представників громадськості стосовно реформування та боротьби з корупцією в Україні та посилення допомоги США у цьому процесі.

Про це Блінкен сказав у виступі на відкритті віртуального «круглого столу» з питань реформ /боротьби з корупцією в Україні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні у нас були чудові дискусії з лідерами уряду та Президентом Зеленським і ми також обговорювали питання реформ. І мені цікаво почути від вас, яким чином США можуть стати ще сильнішими партнерами для України у її просуванні на шляху реформ і боротьбі з корупцією зокрема, що ми можемо зробити більш ефективно у підтримці України, в її боротьбі з корупцією», – сказав Блінкен.

Він поінформував, що обговорював з керівниками України дуже важливі питання, зокрема корпоративного управління і незалежних наглядових органів над державними підприємствами, судову реформу, функціонування антикорупційних органів та реформування СБУ.

«Я з нетерпінням чекаю цієї відкритої дискусії, щоб побачити, якими чином ми можемо бути більш корисними для вас, я хочу почути вашу оцінку ситуації – що спрацьовує, що не спрацьовує в країні і що ми можемо зробити для того, щоб стати сильними партнерами України у просуванні реформ та боротьбі з корупцією», – зазначив держсекретар США.

Як повідомлялося, держсекретар США Блінкен 6 травня перебуває з візитом у Києві, де проводить низку зустрічей з топпосадовцями та громадськими діячами.

Фото: Офіс Президента

«Аргумент»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Робота в Польщі для жінок: вакансії на працевлаштування

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: