Каліфорнія і Філадельфія: у чому відмінності

Каліфорнія і Філадельфія: у чому відмінності

Суші — це найпопулярніша страва паназіатської кухні. При цьому візитною карткою світу ролів виступають Каліфорнія і Філадельфія. Саме такі суші можна найчастіше побачити на столі у киян. Якщо ви плутаєтеся між цими ролами, наша стаття допоможе побачити відмінності Каліфорнії та Філадельфії.

Що в них схожого

Як Каліфорнія, так і Філадельфія належать до категорії урамакі. Ці «суші навиворіт» були винайдені в другій половині минулого століття. Американцям, які відвідували японські ресторани, не надто подобався смак водоростей і сирої риби. Місцеві кухарі пішли на хитрість, створивши урамакі, в яких зверху був рис, а норі ховалися всередині. Таке новаторство припало гостям до смаку, тож скоро цей різновид ролів набув популярності в усьому світі.
Каліфорнія і Філадельфія — це не класика японської кухні. Але, хоча створили такі суші в США, це не заважає їм бути найяскравішими представниками паназіатської кухні.

У чому фішка Каліфорнії

Творцем таких ролів називають Ічіро Машіто. Саме він придумав урамакі 1973 року. У класичної Каліфорнії є низка особливостей:
— наявність у начинці огірка або авокадо;
— м’ясо краба замість сирої риби;
— ікра тобіко, що прикрашає роли зверху.
Сучасні рецепти можуть варіюватися, зустрічаються варіанти з лососем, вугром або тунцем. Також часто можна побачити Каліфорнію темпура (суші з хрусткою скоринкою). Незмінним залишається декорування ролів ікрою, кунжутом і різними соусами, що додає їм чудового вигляду, а також незвичайного смаку.

Чому Філадельфія користується такою популярністю

Точний творець Філадельфії невідомий. Вважається, що страву придумали в Нью-Йорку, а назва походить не від штату, а від м’якого сиру, який обов’язково входить до складу. Саме поєднання крему і великої кількості риби дає змогу домогтися такого незрівнянного смаку.
Зверху цей різновид урамакі прикрашають рибою або креветками. Це не тільки додає естетики, але також дає змогу максимально розкрити смак морепродуктів. Крім крем-сиру, до складу Філадельфії також входять огірок, авокадо, норі та різні морепродукти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Как научить ребенка писать

Що ж вибрати

Тут усе залежить від ваших уподобань. Якщо любите ніжний сир, тоді вам точно сподобається Філадельфія, віддаєте перевагу ікрі — віддайте свій голос Каліфорнії. А ще краще — зовсім не вибирати. На сайті https://brovari.sushi-master.ua/ ви зможете замовити і Каліфорнію, і Філадельфію, і сети, до яких входять обидва ці популярні різновиди ролів!

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: