У відстороненого Мецгера є сім квартир (Іспанія, Туреччина та елітна квартира в Києві)

У відстороненого Мецгера є сім квартир (Іспанія, Туреччина та елітна квартира в Києві)

Глава правління Державного Укрексімбанку Євген Мецгер, в кабінеті якого напали на журналістів, і його дружина Юлія (член наглядової ради Приватбанку) є власниками двох квартир, куплених в Туреччині в 2019 році.

Загальна вартість покупки склала три мільйони гривень.

А в 2020-му подружжя придбало квартиру в Києві (4,7 мільйона гривень), а також житло в Іспанії (3,6 мільйона гривень). До іспанського житла додається паркомісце (305 тисяч гривень) та комора (58 тисяч гривень). Інформація про це міститься в електронній декларації Юлії Мецгер за 2020 рік.

Крім вже зазначеного майна, сім’я також володіє двома квартирами в Києві, купленими в 2018 році і ще однієї, придбаної в 2009-му. У Мецгера є дві земельні ділянки в Київській області та дачний будинок в Макарівському районі.

Також в декларації вказані автомобілі Range Rover, куплений в 2020 році, а також AUDI А5, придбаний в 2018 році.

Нагадаємо, на журналістів програми «Схеми» напали в ході інтерв’ю з головою правління «Укрексімбанку» Євгеном Мецгера прямо в кабінеті керівника банку.

Укррудпром

Раніше ЗМІ повідомляли про схеми Мецгера в матеріалі: Друг Зеленського Мецгер – “Альтком”, Колесников та терористи “ДНР”. Як державний банк може фінансувати терористів.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Александр Бугеда Юрий Бугеда - оффшорные делки из РФ промышляют в Украине

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: