Чому у Медведчука не виходить напарити Україні «Спутнік V»

Чому у Медведчука не виходить напарити Україні «Спутнік V»

Російську вакцину почав відкрито рекламувати Шарій. Щоб «підкріпити» ефект від його заяви на одному з телеканалів, слова блогера почали ретранслювати багато телеграм-канали з російської орбіти.

Тільки от невдача: російською вакциною все одно ніхто не хоче робити цю процедуру. При чому не тільки в Україні, але і в РФ.

По-перше, незважаючи на страх перед коронавірусів, роздутий в усьому світі, навіть на Заході багато людей відмовляються від вакцинації. Навіть всякими Пфайзер або іншими «супер-надійними» препаратами. І безкоштовність для європейців чи американців є куди меншим стимулом вакцинуватися, ніж для пострадянської людини. Все-таки у нас любов до халяви іноді перемагає тваринний страх забобонів, що «зроблять укол — козенятком станеш».

По-друге, ніяка пропаганда не допомагає Росії впарити «Супутник» навіть власним громадянам. Все-таки «кремлівські діти» все поголовно живуть в ЄС / США, а їх матері і батьки стабільно лікуються тільки в дорогих клініках Німеччини, Ізраїлю або будь-якого іншого держави з реально розвиненою і якісною медициною.

Так що навіть залучення Шарія до реклами російського «Супутника» не допоможе проштовхнути його в Україну і, вже тим більше, змусити людей добровільно колоти собі цей «препарат».

А будь-які «інсайди» про те, що на Банковій думають дозволити використання російської вакцини в Україні — це відвертий п-дёж, в який не повірили б навіть замовники такого розміщення, якби почули десь «ззовні».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  ВСУ "заминусовали" сразу два истребителя РФ и уверенно "перевалили" за 300 сбитых

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: