Чому у Медведчука не виходить напарити Україні “Спутнік V”

Чому у Медведчука не виходить напарити Україні “Спутнік V”

Російську вакцину почав відкрито рекламувати Шарій. Щоб “підкріпити” ефект від його заяви на одному з телеканалів, слова блогера почали ретранслювати багато телеграм-канали з російської орбіти.

Тільки от невдача: російською вакциною все одно ніхто не хоче робити цю процедуру. При чому не тільки в Україні, але і в РФ.

По-перше, незважаючи на страх перед коронавірусів, роздутий в усьому світі, навіть на Заході багато людей відмовляються від вакцинації. Навіть всякими Пфайзер або іншими “супер-надійними” препаратами. І безкоштовність для європейців чи американців є куди меншим стимулом вакцинуватися, ніж для пострадянської людини. Все-таки у нас любов до халяви іноді перемагає тваринний страх забобонів, що “зроблять укол – козенятком станеш”.

По-друге, ніяка пропаганда не допомагає Росії впарити “Супутник” навіть власним громадянам. Все-таки “кремлівські діти” все поголовно живуть в ЄС / США, а їх матері і батьки стабільно лікуються тільки в дорогих клініках Німеччини, Ізраїлю або будь-якого іншого держави з реально розвиненою і якісною медициною.

Так що навіть залучення Шарія до реклами російського “Супутника” не допоможе проштовхнути його в Україну і, вже тим більше, змусити людей добровільно колоти собі цей “препарат”.

А будь-які “інсайди” про те, що на Банковій думають дозволити використання російської вакцини в Україні – це відвертий п-дёж, в який не повірили б навіть замовники такого розміщення, якби почули десь “ззовні”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Комп'ютерні крісла, геймерські крісла та крісла для керівників - як вибрати та купити

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: