«Це не останнє рішення» — чому суд ЄС зняв санкції з Януковича

«Це не останнє рішення» — чому суд ЄС зняв санкції з Януковича

Суд Євросоюзу скасував санкції 2016-2018 року проти екс-президента України Віктора Януковича та його оточення через відсутність чітких і зрозумілих звинувачень.

Після цього можна очікувати і інших рішень на користь «старого режиму», вважає лідер громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко, пише obozrevatel.com.

«Після Революції гідності генеральний прокурор Олег Махницькийзвинувачував Януковича в крадіжці $100 млрд. Потім з’явилося уточнення, що це вони в цілому вкрали $100 млрд. А на КамАЗах було вивезено $32 млрд. Минуло 5 років. Були усілякі фейкові розслідування. Але фізичних доказів того, що Янукович вкрав — крім заочного суду про те, що він зрадив Україну — ми не отримали», — зазначив Томенко.

Настрої в Європі щодо України стали більш прохолодними і обережними. На думку політика, це друга причина анулювання старих санкцій.

«Європейці прекрасно розуміють, що в Україні відбулася зміна влади і можна спокійніше реагувати на ситуацію. Очевидно, тепер вони зреагували на те, що серйозних і переконливих доказів українські правоохоронні органи не знайшли. І відповідно, вони знімають санкції. Думаю, це не перше і не останнє рішення, яке стосується представників політичного режиму Януковича», — наголосив Томенко.

Суд Європейського Союзу скасував санкції ЄС 2016-2018 років проти колишнього президента України Віктора Януковича та його оточення. Були скасовані санкції за позовами екс-президента Віктора Януковича та його сина Олександра, екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка, екс-прем’єра Сергія Арбузова, колишнього генерального прокурора Віктора Пшонки та його сина Артема Пшонки і екс-глави адміністрації президента Андрія Клюєва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Что такое горящие путевки и где их купить

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: