Сонцезахисний крем — обов’язкова річ для догляду за шкірою

Сонцезахисний крем — обов’язкова річ для догляду за шкірою

Одним із найважливіших продуктів у будь-якому догляді за шкірою є протисонцевий крем. Він не тільки захищає вашу шкіру від шкідливого впливу сонця, але й допомагає запобігти передчасному старінню та раку шкіри. У цій статті ми обговоримо, чому важливо використовувати сонцезахисний спрей для обличчя в будь-яку пору року, а також розкажемо про різні типи протисонцевих засобів та правила їх застосування.

Чому важливо користуватися SPF-захистом увесь рік?

Сонце випромінює два типи шкідливих ультрафіолетових (УФ) променів: UVA та UVB. UVA-промені проникають глибоко в шкіру і викликають передчасне старіння, тоді як UVB-промені викликають сонячні опіки. Обидва види УФ-променів можуть викликати рак шкіри. Навіть у похмурі дні до 80% УФ-променів можуть проникати крізь хмари та досягати вашої шкіри. Тому важливо користуватися протисонцевим засобом щодня, незалежно від погоди. Не забувайте й про догляд за волоссям — ультрафіолет висушує його.

Основні сонцезахисні засоби: креми, спреї, масла

Протисонцеві засоби бувають різних форм: це може бути крем, масло або сонцезахисний спрей:

  1. Креми є найпоширенішим видом протисонцевих засобів і підходять для всіх типів шкіри. Вони випускаються в різних формулах, включаючи водостійкі та безмасляні. 
  2. Спреї — це ще один вид сонцезахисного крему, який легко наносити та використовувати в дорозі. Бренд Vichy, спеціалізацією якого є натуральна дерматокосметика, пропонує низку зручних та ефективних протисонцевих спреїв. Його спреї прості у застосуванні та мають різні формули, зокрема прозорі та тоновані, що робить їх ідеальними для будь-якого типу шкіри.
  3. Сонцезахисні олії менш поширені, але забезпечують чудовий зволожувальний ефект. Вони ідеально підходять для тих, у кого суха шкіра, але важливо зазначити, що вони можуть не забезпечити такий захист, як інші типи протисонцевих засобів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Доставка квітів у Польщу від SuperFlowers

Також SPF-захист часто використовують у декоративній косметиці: тональних засобах, BB-кремах, пудрах тощо. Такий догляд за шкірою є комплексним рішенням для літнього мейкапа.

Як часто потрібно наносити засіб при перебуванні на сонці?

Незалежно від типу сонцезахисної косметики, який ви виберете, важливо повторно наносити його кожні дві години. Якщо ви плаваєте або пітнієте, вам слід робити це частіше. Навіть водостійкий засіб важливо оновлювати після 40-80 хвилин плавання або активного потовиділення.

Як обрати протисонцевий засіб?

Вибираючи протисонцевий крем, спрей або олію, слід враховувати:

  • рівень SPF захисту: щоб забезпечити належний захист від UVB-променів, варто обрати варіант з показником не менше 30;
  • широкий спектр захисту: такий крем або спрей захищає як від UVA, так і від UVB променів;
  • тип шкіри: варто звернути увагу не лише на рівень її смуглявості, але й сухість, жирність та інші параметри.

З правильним сонцезахисним засобом ви можете безпечно насолоджуватися сонцем і підтримувати молодість, пружність шкіри та отримати здорову засмагу.

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: