Скоро весна: як бути в тренді, але не витрачати багато на модні одяг та взуття?

Скоро весна: як бути в тренді, але не витрачати багато на модні одяг та взуття?

Весна — це завжди приємна новина. Адже природа прокидається після зимового сну та дарує нам довгоочікуване тепло. Попри війну українці хочуть виглядати гарно та стильно у будь-яку пору року. Але весною, коли подекуди хочеться співати від припливу емоцій, варто подбати, щоби гардероб поповнився новими і обов’язково трендовими речами та одягом. Звичайно, зараз ціни на продукцію відомих брендів відверто “кусаються” — ультра-модні новинки користуються шаленим попитом. Та й курс української валюти не дуже позитивно впливає на цінники у онлайн на наземних магазинах. Як зекономити і в той же час викликати захоплені погляди оточуючих? Експерти шопінгу з радістю розкажуть, де знайти найвигідніші пропозиції весни 2023 року.

Робимо висновки з зимового сезону

Взимку витрати на купівлю одягу та взуття значно вищі — в Україні, на жаль (а може на щастя?), клімат потребує мати у гардеробі предмети на кожен сезон. З іншого боку, таким чином можна частіше радувати себе та близьких людей обновками. Бо, наприклад, якщо “за бортом” постійна спека, то одягу потрібно не так вже й багато. Вітчизняним модникам та модницям у цьому сенсі повезло, тому на шопінг вони можуть відправлятися круглий рік. Були б гроші. Ось ми і підійшли до головного питання: як зекономити, адже весною майже всі бренди випускають спеціальні колекції одягу чи взуття.

Перш за все можна взяти на озброєння поради, якими ділилися експерти взимку — багато з них є актуальними і зараз. Детальніше про це можна прочитати у цьому матеріалі. Зазначимо лише, що не варто поспішати. Адже наприкінці сезону знижки можуть сягати неймовірних 70–80%. Але не всі згодні чекати. Мовляв, хочу все і одразу! В такому випадку варто ретельно ознайомитися з усіма принципами зимової економії за цим посиланням. Ми ж в свою чергу дамо деякі нові поради та розповімо про нюанси, які допоможуть раціонально витрачати гроші на одяг та взуття для поповнення весняного гардеробу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Топ-менеджер "Енергоатому", якого пов'язують з Деркачем: Ким є новий міністр енергетики Герман Галущенко –

Зекономити можна майже завжди, якщо підходити до вирішення питання з розумом

Насправді очікувати завершення сезону і зниження цін не завжди доречно. По-перше обраного товару просто може на той час вже не бути в продажу — його можуть “розхапати” менш економні споживачі. Та й найбільший вау-ефект слід очікувати від обновки, яку куплено на початку сезону. Мовляв, не встигла річ з’явитися на поличках магазину, а вона вже на мені! Тому варто обирати інші інструменти економії:

  • Користуватися промокодами, які розміщуються на спеціальних сайтах-агрегаторах. Насправді такі пропозиції подекуди бувають дійсно унікальними та містять дуже пристойний дисконт. Опублікований код необхідно скопіювати та ввести в відповідне поле під час купівлі в інтернет-магазині.
  • Обов’язково ставати учасником програми лояльності наземних чи онлайн торгових точок, де ви постійно купуєте одяг чи взуття. Розпродажі чи вигідні пропозиції “для своїх” — це поширена практика.
  • Замовляти брендові товари в іноземних інтернет-магазинах. Ціни в них часто значно нижче, ніж в українських торгових точках. Але варто врахувати вартість доставки та можливого розмитнення, якщо товар досить коштовний.
  • Шукати акції на великих маркетплейсах. Часто на окрему категорію товару чи навіть одну товарну позицію може надаватися суттєва знижка. Не варто нехтувати такими пропозиціями як, наприклад, товар дня чи тиждень знижок з конкретним виробником.
  • Віддавати перевагу більш дешевому одягу та взуття українських брендів. Зараз все українське в тренді, та й патріотичні міркування також ніхто не відміняв. Як-то кажуть, свій до свого по своє.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: