Скільки коштує побудувати камін, живучи у Львові?

Скільки коштує побудувати камін, живучи у Львові?

Камін у вітальні, особливо для західних регіонів України – це межа мрій багатьох власників дач, будинків, котеджів і навіть квартир. Завдяки сучасним конструкторським рішенням, створенню різноманітних матеріалів з унікальними властивостями і впровадження інноваційних технологій, завдання з облаштування камінної зони стали менш витратними і більш реальними, навіть для кімнат в багатоповерхових будинках.

Каміни для львівських віталень

Мало хто знає, що термін «камін» з латині означає «відкрите вогнище». З урахуванням того, що саме відкритим вогнем користувалися наші пращури, можна з упевненістю стверджувати, що це є найдавніший засіб обігріву житла і приготування їжі для його мешканців. Конструкція традиційного каміна складається з:

  • ·декору – П-образної передньої частини, яка називається порталом;
  • ·топки – місця, куди завантажується і де згоряє паливо, в якості якого використовується вугілля, дрова, газ, спирт;
  • ·димозбірник – камера, розташована над топкою, що виконує функцію накопичувача продуктів згоряння для відправки їх в газовідвідний канал;
  • ·димохід – труба, вибудувана вертикально з виходом через покрівлю для відводу диму, сажі та інших відходів, що утворюються в процесі горіння палива.

Перш ніж купити камін у Львові, слід розуміти особливості конструкції і те, який з варіантів буде найліпшим для обладнання кожного приміщення.

Каміни: особливості вибору

Для частини камінів є обмеження, що не дозволяють експлуатувати їх в певних умовах. Наприклад, облаштовуючи вогнище для вітальні, більярдної, кабінету, розташованих в приватному житловому будівництві, зупинити свій вибір можна практично на будь-якій моделі. Але кількість варіантів зводиться до одного-двох, якщо ваша мета – встановити камін в квартирі багатоповерхівки: в таких оселях практично неможливо організувати безпечну систему димовідведення. Цей факт перестав бути перешкодою для любителів посидіти біля каміна рівно з того моменту, коли були створені електрокаміни, що барвисто імітують вогонь, водночас обігріваючи кімнату. Знайшлося рішення і для тих, хто віддає перевагу природному вогню – їм пропонуються біокаміни, що працюють на екологічно чистому біоетанолі, який згорає без залишку і шкідливих речовин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Косметологический лазерный аппарат – основа современной индустрии красоты

Для вибору тієї чи іншої моделі важливо і те, обладнується камінна зона у споруджуваному будинку, або рішення про його монтаж прийнято вже після зведення капітальної будови.

Як купити камін у Львові

Якщо ви живете у Львові, купити камін не складе особливих труднощів, адже при бажанні можна буквально зібрати конструкцію, підібравши необхідні елементи каміна.

  1. Топка. Оскільки це основна деталь каміна, до її вибору слід поставитися гранично відповідально, враховуючи розмір кімнати, її розташування, вид палива, інші нюанси експлуатації топки. Різноманітність цих конструкцій дозволяє вибирати підходящу конфігурацію – кутового або внутрішнього стінового монтажу.
  2. Система димовідведення. Кладка традиційного каміна передбачає цегляний димохід, але завдяки сучасним технологіям сьогодні виробляються і набувають популярності секційні сендвіч-труби, що мають великий термін служби і дозволяють обходити будь-які перешкоди на шляху димовідвідного каналу.
  3. Портал. Декор каміна можна підібрати на свій смак у відповідності з інтер’єром приміщення. Як правило, матеріалом для цього служить мармур, піщаник, онікс, інші види натурального каменю.

Пам’ятайте і про придбання аксесуарів для каміна – дровниць, екранів, комплектів інструментів для очищення, засобів для догляду за топкою і димоходом.

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: