Швеція оголосила про найбільший в її історії пакет військової допомоги Україні на $1,3 млрд.

Швеція оголосила про найбільший в її історії пакет військової допомоги Україні на $1,3 млрд.

Вперше Україні буде передано літак ДРЛВ ASC 890. Крім того, Швеція передає ракети RB 99 (AMRAAM) та усі свої БТР PBV-302

Швеція  оголосила про найбільший в історії пакет військової допомоги Україні на $1,3 млрд. Цей щедрий акт підтримки свідчить про непохитну відданість Швеції суверенітету та територіальній цілісності України перед лицем російської агресії.

Пакет включає низку ключових компонентів, які значно посилять обороноздатність України:

  • Літак ДРЛВ ASC 890: Це буде перший раз, коли Україна отримає літак такого типу. ASC 890 — це літак радіолокаційного виявлення та управління, який здатний виявляти повітряні цілі на великих відстанях, що значно розширить можливості України з протиповітряної оборони.
  • Ракети RB 99 (AMRAAM): Ці ракети середньої дальності класу «повітря-повітря» призначені для ураження ворожих літаків та інших повітряних цілей. Їх наявність значно підвищить бойову потужність українських ВПС.
  • Бронизовані машини бойової підтримки PBV-302: Ці БТР призначені для перевезення особового складу та надання вогневої підтримки на полі бою. Їхня мобільність та захист стануть цінним активом для українських сухопутних військ.

Рішення Швеції про передачу Україні такої значної військової допомоги є свідченням солідарності з українським народом у його боротьбі за свободу та незалежність. Ця допомога безсумнівно зіграє важливу роль у зміцненні обороноздатності України та стримуванні російської агресії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Александр Эдельман, Дмитрий Шильцин и мафия одесского Евротерминала

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: