Шольц погодився з Макроном, що Україні потрібно надати можливість наносити удари західною зброєю по території рф

Шольц погодився з Макроном, що Україні потрібно надати можливість наносити удари західною зброєю по території рф

Канцлер Німеччини Олаф Шольц висловив прихильність до позиції президента Франції Еммануеля Макрона про те, що Україні слід дозволити використовувати зброю, що постачається із Заходу, для ударів по військових цілях у Росії. Проте Шольц наголосив, що це має відбуватися відповідно до умов, які висувають постачальники цієї зброї​.

Контекст цієї угоди підкреслює триваючі дискусії серед європейських лідерів щодо масштабів військової підтримки України в умовах її конфлікту з Росією. У той час як Макрон зайняв більш наполегливу позицію, припускаючи, що Європа не повинна ухилятися від потужної підтримки України, Шольц історично був більш обережним, балансуючи між військовою допомогою та дипломатичними міркуваннями.

Ця позиція є частиною ширших зусиль Німеччини та її союзників продемонструвати єдність і підтримку України, орієнтуючись на складні політичні та безпекові наслідки конфлікту. Нещодавні зустрічі між Шольцем, Макроном та іншими європейськими лідерами спрямовані на ефективну координацію їхніх стратегій підтримки, одночасно вирішуючи внутрішні та зовнішні тиски щодо їхніх військових зобов’язань​.

The Guardian

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Матір «Слуги народу» Андрія Клочко за час роботи сина в Раді придбала нерухомості на 14,5 млн грн

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: