Садові доріжки із тротуарної плитки: що врахувати?

Садові доріжки із тротуарної плитки: що врахувати?

Якщо ви роздумуєте про облаштування садових доріжок або вже викладаєте їх своїми руками на дачі, то ми створили вам добірку корисних порад для їх правильного облаштування. Щоб не помилитися в плануванні доріжок і позбавити себе від невдалих поєднань матеріалів, пропонуємо вивчити ці поради.

1. Враховуйте стилістику будинку

Замислюючись про облаштування системи доріжок, перш за все, враховуйте єдність композиції і стилістику вашої ділянки, що вже склалася. Тут важливо не відходити від задуманої споконвічно концепції. Ваш будинок у стилі хай-тек? Тоді використовуйте для мощення лаконічні крупноформатні плити чіткої геометрії та холодних відтінків. Навряд чи тут будуть доречні зістарені фактури та яскраве та насичене кольором мощення. Сад же в англійському стилі передбачає пастельні природні кольори матеріалу, вільні форми та звивисті доріжки. Дотримуйтесь відтінків та форм, властивих саме вашій стилістиці будинку та саду.

2. Підберіть поєднання кольорів

Майте на увазі, що неправильне поєднання кольорів мощення з фасадом будинку може здешевити навіть найелегантніший заміський будинок. Вибирайте відтінки у тон фасаду будинку чи навпаки, працюйте на контрасті. Щоб уникнути зайвої строкатості та кидкості уникайте яскравих насичених матеріалів для доріжок. Найбільш переважними є натуральні кольори та фактури під природні матеріали, які поєднуються із загальною картиною ландшафту.

3. Прокладіть звивисті або прямі доріжки

Вибір геометрії доріжок насамперед залежить від загальної стилістики вашого саду:

  • Прямі доріжки переважні при облаштуванні саду в регулярному стилі з його порядком та симетрією.
  • Звивисті ж доріжки навпаки, природні більш вільного пейзажного стилю.

У будь-якому випадку, при виборі доріжок не забувайте про їх функціональність та зручність. Важливо щоб при плануванні маршрутів були враховані найкоротші шляхи від однієї точки ділянки, в іншу. Але в той же час намагайтеся уникати як надмірна кількість вигинів, так і прямих незграбних Г-подібних переходів і різких кутів. Спробуйте з’єднати зони плавною м’яковигнутою лінією доріжок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Ринок мікрокредитування: пережили 2022-ий, то нам вже нічого не страшно! Експерти аналізують перспективи розвитку МФО у 2023 році

Порада: Перш за все необхідно детально продумати розташування доріжок і зв’язати всі функціональні зони ділянки. Для цього схематично намалюйте план ділянки з усіма спорудами (будинок, альтанка, гараж, патіо та ін), на якому прокладете маршрути.

Джерело: https://ektabud.in.ua/index.php?route=product/category&path=71041107_98949513

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: