Промислові насоси — типи, галузі застосування

Промислові насоси — типи, галузі застосування

Промислові насоси розроблені спеціально для використання в суворих або важких умовах. Вони переміщують різні типи матеріалів, включаючи воду та стічні води, хімікати, нафту, шлами та шлами, а також продукти харчування. Цей огляд різновидів насосів і застосувань допоможе зрозуміти, які насоси найкраще підходять для певних завдань.

Зміст статті

  • Типи насосів та їх використання
  • Важливі міркування щодо вибору насоса

Вибір правильного типу насоса для вашого застосування

Важливо, щоб ви вибрали правильні промислові насоси для свого застосування, щоб гарантувати, що вони зможе виконувати завдання з мінімальними поломками, простоями або забрудненням рідини. На ринку представлено багато різновидів насосів, кожен з яких має свої сильні та слабкі сторони. Невибір відповідного насоса для певного випадку використання може призвести в кращому випадку до неефективної роботи, а в гіршому – до катастрофічної поломки обладнання.

Типи насосів та їх використання

Багато насосних рішень підпадають під одну з двох категорій: об’ємні та динамічні насоси. Об’ємні насоси контролюють рідину, рухаючись з однаковою швидкістю незалежно від швидкості рідини, коли вона надходить у впускний клапан. І навпаки, динамічні насоси додають рідині кінетичну енергію, збільшуючи швидкість рідини, і ця енергія перетворюється на тиск у сповільненій точці випуску.

Кожна категорія охоплює кілька різних типів насосів, наприклад:

  • Насоси відцентрові. Один із найпоширеніших типів динамічних насосів, відцентрові насоси використовують одне або кілька обертових робочих коліс для створення всмоктування.
  • Поршневі насоси. Ці об’ємні насоси спираються на поршень, який штовхає рідину всередину та назовні, створюючи всмоктування.
  • Роторні насоси. У роторних насосах використовуються дві шестерні, які зчеплені разом, щоб створити високий рівень тиску нагнітання для руху потоку рідини.

Обслуговуються де застосовуються

Кожен з промислових насосів розроблений і виготовлений відповідно до конкретних потреб промислових і комерційних систем. Залежно від типу насоса, загальні застосування можуть включати:

  • Рух води
  • Хімічна обробка
  • Управління великим об’ємом рідини
  • Вода/рідина під тиском
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  "ForMed" якісне медичне обладнання та медичні аксесуари

Промислові насоси використовуються у таких галузях, як:

  • Сільське господарство. Насоси, що використовуються в сільськогосподарському секторі, можна використовувати для зволоження тварин, полегшення зрошення, переміщення гною, мийки під тиском у приміщеннях для тварин тощо.
  • Будівництво. Будівельні операції покладаються на різні насоси, щоб зменшити ризики затоплення, підтримувати будівельні майданчики та подавати воду під тиском для очищення.
  • Двигуни. Газові двигуни покладаються на внутрішні насоси для руху палива для спалювання.
  • Гасіння пожежі. Насоси мають важливе значення для підтримки води під тиском у системах аварійного пожежогасіння. Пожежні машини також використовують насоси для забору води з муніципальної системи через гідранти.
  • Запобігання повеням. Промислові колодцеві насоси та інші занурювальні насоси мають вирішальне значення для запобігання затопленню промислових і комерційних будівель.
  • Індустріальний. Застосування насосів у промисловому секторі широке, наприклад, переміщення технологічних хімікатів, підтримка виробничих процесів, живлення котлів, підвищення тиску, фільтрація та багато інших завдань.
  • Муніципальний. Складні муніципальні системи водопостачання значною мірою залежать від такої ж складної системи насосів для підтримки тиску води в усій водопровідній мережі.
  • Стічні води та відходи. Насоси полегшують переміщення різних рідких і твердих відходів.

Важливі міркування щодо вибору насоса

Вибір правильного насоса для комерційного чи промислового застосування має вирішальне значення для тривалої роботи системи, але іноді це може бути складним вибором. Кожен насос має десятки різних специфікацій, а кожне застосування має десятки особливостей. Під час пошуку правильного насоса пам’ятайте про ці чотири міркування :

1. Будівельні матеріали

Виберіть свій насос на основі здатності матеріалу протистояти хімічним речовинам у складі рідини та навколишньому середовищу. Звичайні матеріали включають бронзу, чавун і нержавіючу сталь. Для різних застосувань також можуть знадобитися насоси, які відповідають суворим нормативним стандартам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Промокод в Слотокинг на 100 фриспинов в игровом автомате Fu Yin Yang

2. Властивості рідини

Корозійні рідини, технологічні рідини з твердими речовинами та нагріті рідини вимагають різної обробки матеріалів і конструкцій насосів. Уважно зверніть увагу на властивості технологічної рідини, які можуть погіршити або створити навантаження на насос, щоб переконатися у виборі відповідної моделі.

3. Вимоги до потужності та доступність

Насоси з високою потужністю, які повинні жорстко контролювати тиск технологічної рідини, потребують доступу до належних і надійних джерел живлення. Багато насосів поставляються в електричних і газових варіантах для використання в монтованих середовищах і мобільних додатках, таких як сільськогосподарські та будівельні майданчики. Окрім джерела живлення, також важливо вибрати правильний насос на основі будь-яких обмежень напруги чи струму.

4. Вимоги до потоку

Різні насосні механізми контролюють тиск технологічної рідини. Тертя, підйом і накопичення кінетичної енергії змінюють рівні тиску рідини відповідно до потреб застосування. Важливо вибрати відповідний насос на основі його механізмів тиску, очікуваної висоти або занурення насоса та його передбачуваного застосування.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: