Профілактика застуди, грипу та ГРВІ: як не захворіти в холоди

Профілактика застуди, грипу та ГРВІ: як не захворіти в холоди

Лікарі розповіли, як уникнути застуди грипу та ГРВІ, коли сезон розгулу гострих респіраторних інфекцій, а наш організм піддається випробуванням, таким як мокрі ноги, переохолодження, стрес і недолік денного світла. Про це йдеться на сайті корисних порад https://ladypapers.com/.

Провітрювання

Непровітрюване приміщення — ідеальне місце для життя мікробів і бактерій, в нерухомому повітрі їх значно більше.

Крім того, приплив кисню необхідний для продуктивної роботи мозку.

Рекомендується провітрювати як офісні приміщення протягом робочого дня, так і своє житло, особливо вранці та перед сном.

Здоровий сон

Сон — це ж не просто відпочинок, але і період для стабілізації роботи організму, свого роду — перезавантаження.

Сон буде здоровим, якщо лягати спати до півночі, не порушувати свій звичний графік.

Вживайте більше рідини

Вживання води покращує обмінні процеси, запобігає зневодненню. Головне пам’ятати, всілякі солодкі газованої води — це ті напої, які тільки шкодять організму і сприяють збільшенню ваги.

Найкориснішою рідиною як і раніше залишається вода. Альтернативою може бути зелений чай з імбиром без цукру, трав’яні чаї, відвар шипшини.

Приймайте вітаміни

Для зміцнення імунітету і протистояння вірусам дуже важливі вітаміни. Наприклад, вітаміни групи в, якими багаті м’ясо, риба, печінка, бобові, мед, горіхи.

Вітамін C — це один з головних помічників у зміцненні вашої імунної системи та боротьбі з респіраторними захворюваннями. Міститься в капусті, цитрусових, щавлі, петрушці, чорній смородині, шипшині.

Вітамін D допомагає організму захиститися від шкірних захворювань, і, що важливо, сприяє засвоєнню кальцію. Утворюється цей вітамін під дією променів ультрафіолету і міститься в ікрі, риб’ячому жирі, молочних продуктах, вершковому маслі.

Харчування

Хороший апетит під час зими, це не просто примха, а вимога організму, його реакція на зниження температури. Так він запасається енергією.

Не пропускайте сніданки, вони повинні бути поживними. Для перекусу візьміть замість печива і булочок, курагу, чорнослив, фініки, це поліпшить роботу мозку і додасть сил.

Захищайте себе від стресів

Стресові ситуації послаблюють наш імунітет, тому намагайтеся їх уникати. Отримайте заряд позитивних емоцій через спілкування з близькими та друзями, прогулянку, книгу, на яку довго не могли знайти час

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Юрий Клименко и Максим Федорец. Не делай добра, не получишь зла

Будьте фізично активними

У зимовий час наша рухливість значно знижується, що негативно позначається на організмі — погіршується кровообіг, слабшає тургор шкіри, додається вага.

Тому будь-яка активність, будь то заняття на тренажерах, йога, ковзани, сноуборд або піші прогулянки, нададуть тільки позитивний вплив на організм і зміцнять його.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: