Сертифікація ISO

Сертифікація ISO

Чимало людей знають що під собою розуміє сертифікація iso, але чи дійсно вони знають про всі її переваги? Сертифікація за стандартами iso – це більше, ніж просто аркуш паперу у рамці на стіні вашого кабінету.

Переваги ISO

Ось шість основних напрямків, які допоможуть вам зрозуміти додаткові переваги сертифікації вашої компанії.

  1. Економія витрат. Сертифікація може не тільки допомогти вашій компанії укласти нові контракти, але й збільшити прибуток за рахунок зниження витрат. Контрольований та перевірений процес може оптимізувати операції, зводячи до мінімуму втрати та помилки. Недавнє дослідження, проведене Американським товариством якості, показало, що на кожен долар, витрачений за послуги із сертифікації iso, ви можете розраховувати на 6 доларів доходу. У середньому вони побачили, що управління якістю знизило витрати на 4,8%.
  2. Задоволеність клієнтів. Клієнти – це джерело життєвої сили будь-якого бізнесу, їхні потреби та бажання впливають на кожний аспект вашого бізнесу. Покращуючи якість вашого продукту або послуги, ви можете підвищити задоволеність клієнтів та збільшити продажі. Голос ваших клієнтів говорить голосніше за будь-яку маркетингову стратегію.
  3. Доступ до нових ринків. Стандарти ISO визнані у всьому світі, тому вони можуть допомогти компаніям отримати доступ до нових зарубіжних ринків та відкрити нові можливості, які інакше були б недоступні.
  4. Збільшення частки ринку. Якщо ви займаєтеся бізнесом, у вас вже є частка ринку. Однак, підвищуючи свою продуктивність, ви робите кроки для розвитку конкурентної переваги перед конкурентами. Сертифікація розширить ринковий потенціал і, швидше за все, дасть перевагу компаніям на нових ринках.
  5. Незалежний аудит та перевірка. Необхідна довіра, і незалежна перевірка вашої організації дає клієнтам упевненість у ваших системах.
  6. Системна інтеграція. ISO не означає, що ви починаєте з нуля ваші процеси. Йдеться про те, щоб ваша система була інтегрована, дозволяючи вашій організації працювати як єдине ціле з єдиною метою.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Евгений Черняк - владелец водки «Хортица» продолжает торговать в России. Новая схема

Професійні спеціалісти можуть допомогти вашій компанії в досягненні її цілей або пріоритетів у галузі управління якістю. Для цього вони надають консультаційні послуги через фахівців, які допоможуть вам прокласти шлях, дозволяючий вашій організації просуватися вперед у своєму прагненні до постійного вдосконалення якості.
www.isocert.org.ua

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: