Пральна та сушильна машини Miele: як краще — разом чи окремо?

Пральна та сушильна машини Miele: як краще — разом чи окремо?

Зміст

  • Як відбувається сушіння в прально-сушильних машинах?
  • Як відбувається сушіння в сушильній машині?
  • Чим відрізняється результат роботи сушильної машини від сушіння в пральній машині?
  • Що робити, якщо у ванній кімнаті немає місця для двох приладів?
  • Сушильна машина явно краща — а в чому тоді сенс пральної машини з сушінням?

Машинне сушіння економить місце, час і навіть гроші на одяг та постільна білизна: адже всього цього потрібно менше, якщо не треба чекати, поки речі висохнуть. Але постає питання вибору: що краще — пральна машина з сушінням або два окремі прилади для прання та сушіння? Розбираємося, чим відрізняються технології сушіння в різних видах техніки і якій машині віддати перевагу залежно від обставин. Інтернет магазини побутової техніки компанії Miele пропонують побутову техніку найвищого класу надійності, продуктивності, простоти використання, енергоефективності.

Як відбувається сушіння в прально-сушильних машинах?

Після закінчення в пральних машинах, які представлені за посиланням https://shop.miele.ua/catalog/stiralnye_mashiny_s_frontalnoy_zagruzkoy/ в інтернет магазині компанії Miele, програми прання сушіння запускається автоматично або вмикається окремо – залежить від вибору користувача. Тен нагріває повітря всередині бака до 65-70 градусів, барабан обертається і речі сушаться за рахунок руху у гарячому повітрі.

Варто звернути увагу, що максимальне завантаження для прання і сушіння завжди сильно відрізняється: наприклад, якщо прати можна 6 кг білизни, то сушити — тільки 3-3,5 кг. Виходить, решту потрібно вийняти і повісити сушитися або відкласти в таз, щоб воно дочекалося закінчення та нового запуску програми сушіння або відразу прати невеликими порціями. У найсучасніших моделях цю різницю у завантаженні намагаються скоротити: наприклад, прати можна 8 кг, а прати та сушити на гібридній програмі – 6 кг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Какие бывают типы аптек

Ще один важливий практичний момент: доки машина сушить, вона не може прати. Це має значення, якщо сім’я живе в режимі прання за пранням. А якщо треба посушити речі у два етапи, то прання буде недоступне протягом двох програм сушіння (у цьому місці плачуть екологи, які підраховують витрати електрики).

Як відбувається сушіння в сушильній машині?

Економічніше, ніж у гібридній машині: для великої кількості білизни не потрібно кілька циклів. Сам процес залежить від того, чи використовується в сушильній машині тепловий насос, що нагнітає в барабан тепле, а не гаряче повітря, яке циркулює всередині барабана і продуває речі. Температура, при якій відбувається таке сушіння, значно нижча, ніж у прально-сушильних машинах та в сушильних машинах без теплового насоса.

Багато виробників навіть називають сушіння з використанням теплового насоса низькотемпературного. Технологія дозволяє сушити більше білизни і робити це швидко та максимально дбайливо.

Сушильні машини без теплового насоса сушать так само, як пральні машини з сушінням, але такий клас приладів трапляється все рідше.

Як правило, сушильні машини Miele, які можна купити за посиланням https://shop.miele.ua/catalog/sushilnye_mashiny_3/, мають більше програм сушіння та додаткових функцій, ніж гібридні. Крім стандартних режимів звичайного сушіння, швидкого сушіння, делікатного сушіння, «під праску» (білизна залишається трохи вологою), «в шафу», в сушильній машині може бути передбачений режим легкого прасування або обробки парою для видалення заломів тканин та дезінфекції.

Волога з речей в сушильних машинах конденсаційного типу (з теплообмінником) відводиться в спеціальний резервуар для збирання конденсату або каналізацію, якщо машина до неї підключена. Але при наявності резервуару для конденсату розміщувати сушильний агрегат можна в будь-якому приміщенні без прив’язки до водопроводу та каналізації: у передпокої, в коморі, в вбиральні, на утепленій лоджії і просто в кімнаті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  В чем особенность маникюра с гель-лаком?

Чим відрізняється результат роботи сушильної машини від сушіння в пральній машині?

Оскільки в сушильній машині з тепловим насосом не використовується дуже гаряче повітря, речі не піддаються його впливу, що в деяких випадках може бути негативним. Наприклад, у сушильній машині можна сушити делікатні речі, якщо машинне сушіння не заборонено інструкцією на ярлику виробу. Внутрішня поверхня барабана сушильної машини оптимізована саме для сушіння: спеціальні ребра створюють повітряну подушку, щоб речі вільно переміщалися барабаном.

Крім того, в сушильних машинах є різні програми сушіння і можна підібрати найбільш підходящу, щоб зберегти і форму речей — наприклад, м’яких іграшок, і матеріали, з яких виконані речі.

Є ще один важливий момент: сушильна машина буквально збирає з тканин налиплу шерсть тварин і волосся, все це виявляється у відсіку фільтра і легко видаляється. Така особливість дуже цінується власниками пухнастих вихованців: жоден пилосос не може зібрати шерсть з текстилю так швидко, ретельно і, що важливо, без найменших зусиль користувача.

Що робити, якщо у ванній кімнаті немає місця для двох приладів?

Стандартне рішення — встановлення пральної та сушильної машини в колону, тобто один на одного: це дозволяє зберегти квадратні метри, використовуючи метри кубічні — адже часто простір над пральною машиною ніяк не використовується. Але є нюанс: машини мають співпадати за габаритами. Оптимально ставити у колону агрегати одного виробника.

Для з’єднання двох приладів продаються спеціальні кріплення. Установку в колону краще довірити професіоналу і заздалегідь переконатися, що підлога ідеально рівна (використовуючи будівельний рівень).

Сушильна машина явно краща — а в чому тоді сенс пральної машини з сушінням?

Сенс є, і чималий. Адже сушіння в такому агрегаті розширює можливості пральної машини — і розширює не номінально, як якась додаткова програма для речей, яких у вас немає і не буде, а практично. Якщо сушка потрібна не завжди, а іноді, то наявність такої можливості в машині дуже полегшує життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Рейтинг популярности пиццы - какую пиццу чаще всего заказывают?

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: