Захист від пожеж на першому місці: як зробити найкращий вибір?

Захист від пожеж на першому місці: як зробити найкращий вибір?

Згідно зі звітами страхових компаній, серед власників застрахованого житла більше третини тих, хто звернувся, отримують виплати внаслідок пожеж. Причому загоряння можуть статися як наслідок недбалого поводження з електрикою, полум’ям, так і випадково (коли квартира постраждала в пожежі від сусідів). Саме тому варто відповідально обирати системи протипожежного захисту, які здатні захистити або мінімізувати вплив полум’я. 

Що дає подібний захист?

Перш за все варто пам’ятати, що будь-яке обладнання варто купувати від перевірених виробників, які надають гарантію на свої товари. Правило особливо актуальне під час купівлі товарів систем протипожежного захисту. 

При коректному виборі власник будинку або квартири отримує:

  • своєчасне визначення точки загоряння;
  • створення системи оповіщення власника будівлі, правоохоронних органів і підрозділу пожежної служби;
  • своєчасну локалізацію точки загоряння. 

Адже що раніше можна визначити момент загоряння, то менше ймовірність, що полум’я завдасть будь-якої шкоди.

Подібні системи можуть встановлюватися як точково, так і по всій площі приміщення. У першому випадку вдається захистити окрему частину квартири, в якій знаходяться особливо цінні речі або шляхи відходу. Деякі монтують систему пожежогасіння в місцях потенційного загоряння, наприклад на кухні. 

Що включає система протипожежного захисту? 

Найчастіше це комплекс пристроїв, кожен з яких відповідає за окремий напрямок. До нього входять:

  • пожежна сигналізація — дає змогу визначити пожежу на ранній стадії та подати відповідний тривожний сигнал як власникові приміщення, так і пожежним службам;
  • датчики диму — підключаються до сигналізації та сповіщають у разі появи задимлення за допомогою звуку і яскравого світла, налаштування здійснюється опціонально;
  • система пожежогасіння — підключається до води й дає змогу загасити локальні точки загоряння. 

Список приблизний і може бути істотно розширений за потреби. Найголовніше, підключення здійснювати виключно за допомогою досвідчених фахівців, таких як співробітники компанії Ohholding.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: