Практичні поради, як вибрати міжкімнатні двері

Практичні поради, як вибрати міжкімнатні двері

У 6 кроків ми порадимо вам, як вибрати міжкімнатні двері відповідно до ваших потреб. Одним з кращіх варіантів таких верей є двері новий стиль. Щоб вони гармоніювали з іншими елементами інтер’єру та бездоганно функціонували щодо планування кімнат.

Як вибрати міжкімнатні двері

Не бійтеся поєднувати в одному інтер’єрі кілька способів відкриття.

1. Виберіть конструкцію і спосіб відкривання дверей

Це в першу чергу рішення між поворотними та розсувними дверима. В обох методах відкриття ми розрізняємо різні рішення, які описані нижче. Вибір остаточного рішення базується на плануванні вашого інтер’єру, естетичних вимогах і бюджеті.

Напівпазові двері — абсолютна класика, яку можна зустріти в більшості інтер’єрів. На бічних і верхніх краях двері фрезерований напівпаз. У закритому стані вони трохи виступають над рівнем дверної коробки і з одного боку мають видимі петлі (зазвичай 3 штуки).
Безфальцеві двері — сучасне і чисте рішення, коли двері в закритому стані утворюють з рамою одну площину. На дверях відсутній фрезерований напівпаз і використовуються приховані петлі, які не виступають у простір.
Зворотні двері — це двері зі зворотним напрямком відкриття (в прохід). Незважаючи на те, що це напівщілинні двері, вони візуально взаємозамінні з безфальцевими дверима, тому можна комбінувати обидві системи відкривання дверей.
Двері-купе на стіну — естетичне рішення, коли дверне полотно рухається по стіні. Двері підвішені на рейку, яка закрита шторкою, виконаною в декорі дверей.
Розсувні двері в шафу — двері входять безпосередньо в стіну, в яку вбудований спеціальний шафа. Це рішення з максимальною економією місця.
Не варто боятися поєднувати в одному інтер’єрі рішення поворотних і розсувних дверей. Як показано на зображенні вище, результат чудовий як у функціональному, так і в естетичному плані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Катушки карповые - стоит ли делать выбор в пользу бренда?

2. Виберіть модель дверей

Ми поділяємо моделі міжкімнатних дверей за конструкцією, тобто за способом складання:

Сендвіч — це найбільш використовувана конструкція. Як видно з назви, двері виготовляються у вигляді сендвіча з окремих частин (каркас, наповнення, МДФ плита, поверхнева плівка). Така конструкція допускає різні форми глазурованого заповнення.
Рама — основою цих дверей є рама, в яку вставляються масивні панелі, покриті поверхневою плівкою, і скляні панелі. Розмір і кількість окремих пластин залежить від моделі. Ці двері не мають скління, тому мають чистий вигляд.
Суцільна — двері виготовлені з панелей, які склеєні між собою з планок масиву дерева.
Тепер залишається лише вибрати з безлічі різних моделей ту, яка приверне вашу увагу.

Порада: в категорії міжкімнатні двері використовуйте фільтр зліва, щоб відобразити моделі дверей з бетонною конструкцією.
Фільтр міжкімнатних дверей

  1. Виберіть поверхню і декор

Поверхнева обробка (поверхня) – це спосіб нанесення на двері певного декору (фольга, лак, тонкий лист дерева – шпон тощо). Вибір обробки поверхні впливає на довговічність дверей, спосіб їх обслуговування та незмінність зовнішнього вигляду.

ПОРАДА: За співвідношенням ціна/якість ми рекомендуємо будь-яку з «ламінованих» поверхонь. Ці плівки механічно стійкі, нешкідливі для здоров’я, і ​​ми пропонуємо їх у багатьох декорах, навіть тих, що точно імітують дерево. Про деталі ламінованих та інших поверхонь ви можете дізнатися в статті Обробка поверхонь . Якщо ви прихильник суто натуральних матеріалів, вибирайте шпоновані або масивні двері. Однак для цих поверхонь ви повинні враховувати, що відтінок дверей, природно, дещо змінюється з часом.

4. Виберіть обшивку дверей

З асортиментом можливих наповнень ви можете ознайомитися в описі кожної з моделей міжкімнатних дверей. Для більшості моделей ми пропонуємо два типи начинки:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Скандальне інтерв'ю: Пальчевський відхрестився від своїх слів на російському ТБ (ВІДЕО)

Стільниковий — виготовляється зі спеціального загартованого паперу, який складається у формі сот. Перевагою дверей є невелика ціна і вага. Недоліком є ​​менший опір і звукоізоляція.
DTD — це легка ДСП, яка більш стійка до вигинів і ударів і має кращі акустичні властивості, ніж стільникові. Завдяки своїй довговічності це наповнення того варте, незважаючи на більш високу ціну і вагу дверей.
Для деяких моделей дверей на вибір є тільки одне наповнення. В основному це моделі, що відносяться до каркасних дверей (МДФ) і дверей з ПВХ профілю (гомалайт).

Детальну інформацію про окремі наповнення дивіться в статті Наповнення міжкімнатних дверей .

5. Визначте розміри дверей

У картці товару кожної моделі дверей ми вказуємо, в якій ширині ми можемо їх доставити.

Ви можете зустріти такі позначення:

  • Одинарні двері : 60, 70, 80, 90, 100, 110
  • Подвійні двері : 125, 145, 160, 165, 180, 185

Ціни, вказані на картках продуктів, базуються на висоті дверей 197, що є висотою, яку ви знайдете в більшості домогосподарств. Перш за все, двері висотою 209,7  стають трендом у новобудовах, тому що вищі двері просто виглядають краще.

Як підготувати великий будівельний отвір з урахуванням різних рішень позначення дверей, які ви вибрали, ви можете знайти в документі рекомендовані розміри будівельного отвору .

Що робити, якщо мені потрібен інший розмір?

Ми також регулярно постачаємо виготовлені на замовлення двері різної ширини та висоти, ніж зазначено вище. Ми з радістю підготуємо цінову пропозицію на ці двері .

6. Виберіть орієнтацію дверей — праворуч або ліворуч

Щодо поворотних дверей (напівпазових, безфальцевих і реверсних) ми виходимо з того, що ми стоїмо з того боку, звідки відкриваються двері. Дізнаємося орієнтацію дверей наступним чином:

  • Праві двері — петлі з правого боку, двері відкриваються краще правою рукою
  • Ліві двері — петлі з лівого боку, двері краще відкривати лівою рукою

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: